Hakkımızdahakkımızda özel dedektiflikhakkımızda özel dedektif

AKADEMİ ÖZEL DEDEKTİFLİK BÜROSU - HAKKIMIZDA

Bundan tam 19 yıl önce 1999 yılında kurulan bir dedektiflik firması olarak sektöre giren Akademi Özel Dedektiflik Bürosu olarak yıllardır ilkelerinden ve prensiplerinden ödün vermeden çalışan bir firma olarak tanınmaktayız. Bundan sonraki yıllarımız içinde aynı prensip ve ilkelerimize dayanarak hareket edeceğimizin garantisini verirken, her geçen yıl deneyimlerimizin, dedektiflik bilgi birikimlerimizin ve yöntemlerimizin üstene koya koya ilerleyeğimizinde sözünü vermekteyiz.

Dedektiflik firması olarak sunmuş olduğumuz bütün hizmetler yasallık içermektedir. Bu noktada ekibimizin oluşturan bütün elemanlarımızın dört yıllık lisans mezunu olan kişiler oldukları ve lisans sonrasında dedektiflik eğitimi alarak sektöre adım atan kişiler olduklarını belirtmeden geçemeyeceğiz. Ayrıca dedektiflik büromuzda emekli emniyet güçleri mensubu arkadaşlarımızın ve de kendi isteği ile askeriden ayrılmış arkadaşlarımızında ekibimizde yer aldığını belirterek zaten yasal alanların içerisinden gelen kişiler ile bu sektörde yer aldığımızı belirtmek isteriz. Büromuzu açarken Maliye bakanlığından faaliyet raporu aldığımızı ve İ.T.O ve A.T.O. na air faaliyet raporumuzun da olduğunu belirtmek isteriz. Büromuzda asılı olan vergi levhamız ile iş yaptığımızı ve yaptığımız hizmetin vergisini veren vatanını ve milletini seven bir dedektiflik bürosu olduğumuzu söylemekten gurur duymaktayız.

Özel Dedektiflik firması olarak sunmuş olduğumuz hizmetleri sürekli olarak desteklemekte ve 7/24 hizmet vermekteyiz. Sunmuş olduğumuz müşteri destek hattından alanında bilgili kişileri bulundurarak aklına gelebilecek bütün soruların müşterimiz olun ya da olmayın fark etmez cevabını bulacağınızı bildirmek isteriz. Kurumsal firmalara ait hizmetlerimize dair bilgi alabileceğiniz gibi bireysel hizmetlerimize dair de bilgi alabilirsiniz.

Sunmuş olduğumuz dedektiflik hizmetlerini en kısa sürede çözüme kavuşturması garantisi vermekle birlikte mutlaka sonuç odaklı bir bitiriş yaptığımızı da söylemeden geçemeyeceğiz. Böylece ne paranız ne de zamanınız boşa gitmeyecek ve mağdur olmaktan bir an önce kurtularak hakkınızı alacaksınız.

Akademi Özel Dedektiflik olarak sunmuş olduğumuz bütün bu hizmetlerimizi sözleşme ile garanti altına almakta ve böylece müşterimiz olan sizlerin yasal korumasını sağlamaktayız. Araştırma hizmetlerimizde bu zamana kadar memnun kalmayan bir tek müşterimiz bile olmasa da kurulduğumuz yıldan bu yana sözleşme yapmaktayız. Sözleşmenin ıslak imzalı bir nüshasını her zaman size vermekte kaybetmeniz durumunda ise yenisini oluşturarak tekrar nüsha vermekteyiz. Her adımında sizi düşünerek hareket ettiğimiz mesleğimizde toplumun ve bireyin yararına olacak şekilde bir hizmet verdiğini bilen kurum olarak kötü amaçlı kullanmak isteyenlere asla taviz vermedik ve bundan sonrada vermeyiz. Sadece kötü niyetli müşterilere değil aynı zamanda mesleğin itibarına zarar veren korsa dedektiflik firmalarına da göz açtırmamakta, karşılaştığımız anda haklarında yasal işlem başlatılmak üzere dava açılmasını talep etmekteyiz. Ayrıca bunu yaparken meslektaşlarımıza ve mesleğimize bir borcumuz olarak görmekte ve mesleğin korsanlardan temizlenmesi için davayı sonuna kadar takip etmekteyiz.
Dedektiflik Hizmeti Verilen Ülkeler


Ödeme Seçenekleri

Akbank Axes Bonus CardFinans Deniz Finans Halk İş Maestro Master Maximum Teb Vakıfbank Visa Visa Elktro World Yapıkredi Ziraat