dedektif bürolariDedektif Büroları

Dedektif Büroları, tecrübeli ve kariyerinde başarılı sonuçlara ulaşmış olan, hizmet sağlamaya yönelik belgelere sahip, eğitim görmüş, profesyonel dedektiflerin bir araya gelerek kurduğu bürolardan oluşmaktadır.Dedektif Büroları, insanlara yönelik çalışmalar yapmakta olup, Adres Tespiti, Borçlu Tespiti, Boşanma Davaları İçin Delil Toplama, Her Türlü Fiziki Ve Bilişim Dolandırıcılığı, Hukuksal Danışmanlık, Kurumsal Denetim ve Firma Analizi, Sahte Marka Dedektifliği, Öğrenci Takibi, Personel Araştırması, Teknik Sanal Takip, Veri Kurtarma, Personel Araştırma, Vip Koruma, Velayet Davaları İçin Delil Toplama, Kayıp Çocuk, Evlilik Öncesi Şahıs Araştırması, Böcek Arama ve Gizli Kamera Tespiti hizmetlerini vermektedir. Bugün ülkemizde birçok özel dedektiflik bürosu bulunmaktadır. Fakat dikkat edilmesi gereken bazı durumlar söz konusudur. Başlıca olanları dedektiflik adı altında açılmış bazı kurumların dolandırıcılık yaparak insanları kandırması yönünde hizmetler peşinde olmasıdır. Burada özenle seçilmesi gereken büroların nitelikleri, vergi levhasının olması, sözleşme ve faturaya yanaşması, referanslarının olması gibi birçok hususunu incelemek gerekebilir. Özellikle son zamanlarda teknolojinin de gelişmesi ile dedektifliğin çalışma metotları da farklı bir hal almıştır. Artık insanlar vakitlerini elektronik cihazlara daha yakın geçirdiklerinden sosyal medya takibi, sanal takip gibi hizmetlerle gerçeğe daha yakın sonuçlar alınması açısından çalışmalar müşteriye verilmektedir.Dedektif bürosu olarak adlandırdığımız profesyonel dedektiflerin çalışma alanları,dedektiflerin ve araştırmacıların görev yaptıkları verilen isimdir.Dedektif büroları ülkemizde sıklıkla karşımıza çıkan deneyimsiz ve bilinçsiz kişiler tarafından kurulmaya başlandığı zamandan bu yana dedektif hizmetleri alan kişilerin mağduriyetleri dahada artmaya başladı.Bu mağduriyetleri gidermek için profesyonel dedektif hizmetleri vermekte olan çoğu firma harekete geçti.Yapılan çalışmalarda müşteri memnuniyetini arttırmak için danışmanlık hizmetleri ücretsiz olarak verilmeye başlandı.Dedektiflik büroları ilk olarak Avrupa'da ortaya çıkmaya başlamıştır.Polis,asker veya emniyet mensuplarının delil yetersizliği nedeniyle kapatılan dosyaları araştırmaya ve incelemeyle görevlendirilen dedektifler belirli bir ücret karşılığı yapılmaktaydı.Dedektif bürosu hizmetlerinden memnun kalanlar ve dedektiflere verilen görevlerin başarıyla tamamlaması sonucunda dedektiflere rağbet ve talep artmıştır.Bu durum çoğu ülkede dedektifleri resmi olarak çalışması ve görevlerini yerine getirmelerine neden olmuştur.Aslında her polis,asker ve emniyet mensubu bir dedektiftir.Dedektif bürosu vermiş olduğu hizmetler haricinde hukuksal danışmanlık ve danışmanlık hizmeti de vermektedir.

Dedektif Büroları, Özel dedektiflik büromuz verdiği hizmetleri özel dedektifleriyle işbirliği içerisinde kesin çözüm garantisi vererek, başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ülkemizde bazı şehirlerde sonuca ulaşma süresi farklılık gösterse bile kesinlikle profesyonel araştırmalar sonucu başarılı ve tatmin edici olarak sonuçlandırılmaktadır. Profesyonel araştırmacılarımızın kararlı çalışmalarıyla birlikte sonuca ulaşmak kaçınılmaz olmaktadır. Kapsamlı bir ekip çalışmasıyla tüm sorunlar kalıcı olarak çözülebilmektedir.
Dedektiflik Hizmeti Verilen Ülkeler


Ödeme Seçenekleri

Akbank Axes Bonus CardFinans Deniz Finans Halk İş Maestro Master Maximum Teb Vakıfbank Visa Visa Elktro World Yapıkredi Ziraat