Borçlu Tespiti     

BORÇLU TESPİTİ

Borçlu tespiti için Akademi Özel Dedektiflik Büromuzu seçtiğiniz takdirde kurumsal hizmet alanında vermiş olduğumuz birçok hizmeti de beraberinde alabileceğinizi belirtmekle birlikte, tespit süresini en kısa sürede tamamlayacak firma olma iddiamızı da ortaya koymaktayız. Borçlu tespiti için sürenin kısalığında bu kadar iddialı olmamızdaki sebep ise dedektiflik mesleğinde yıllara dayanan deneyime sahip olmamız ve arama tekniklerimizde bütün ana kolları bir araya getirerek hızlı çözümler getirmemizdir. Sunmuş olduğumuz hizmetin sadece bir adres tespiti olmadığının çok daha ötesinde sizin için bir anlam taşıdığının farkında olarak mağduriyetinizin giderilmesi adına bütün çözümleri bir araya getirmekteyiz.

Borçlu tespiti için dikkate aldığımız ilk çalışma ise takip altında olan kişi hakkında sizden gelen bilgilerin ayrıntılı bir analizini yapmaktır. Bu noktada sizden gelecek olan bilgilerin ayrıntı içeriyor olması ve doğru bir içerik taşıyor olması çok önemli. Aksi takdirde daha en başından rotamızı yanlış çizmiş oluruz. Buna bağlı olarak devam ettiğimiz arama sürecinde ikinci basamağımız ise gelen bilgilerin hem fiziki, hem sanal hem de teknik kontrolünü yapmaktır. Bu kontrol ile borçlu kişi hakkında yeni bilgi ve adres verilerine rastlanır. Böylece de araştırmada sürecinde bir adım daha öne gidilmiş olur.

Borçlu tespiti sırasında Akademi Özel Dedektiflik Bürosu olarak sadece salt bilgi ve verilerden yola çıkarak hareket etmiyoruz. Bu süreçte takip altında olan kişinin görüşmeye devam edebileceği kişileri ve kurumları da yakın markaja alarak kişi hakkında adres tespiti sağlanır. Bu noktada kullandığımız dedektiflik takip yöntemi daha çok fiziki takip gibi görünse de gerek gördüğümüz noktalarda kişilerin özel hayatlarını ihlal etmeden sanal ve teknik takip uygulamalarını da kullanmaktayız. Böylece süreci daha da kısaltarak bir an önce borcunuzu tahsil edebilmenizi sağlamaktayız.

Borçlu tespiti için yaptığımız bir diğer araştırma da elbetteki kişinin gerçekten iflas mı ettiği yoksa görünürde bir iflas beyannamesi hazırlayarak mal kaçırma işleminde mi bulunduğunu tespit etmektir. Bu nokta da kişinin mal varlığını bir başkasının üzerine yapıp yapmadığına dair şüpheli kişilerdeki variyet değişiklikleri gözlemlenir. Örneğin sadece emekli maaşı ile yaşayan annesinin birden bire araba ve evi mi oldu? Ya da ablası ev hanımı olmasına rağmen birden dükkan sahibi olan bir işletmeci mi oldu? Tüm bunlar tespit edilip yasal delil haline getirilir. Sonrasında da borçlu tespiti için mahkemeye delil olarak sunulur ve kişinin fiziki olarak bulunmasına gerek kalmadan borcunuz tahsil edilir.

Borçlu tespiti için yaptığımız tüm bu araştırmalar için ise Akademi Özel Dedektiflik Bürosu olarak yasal bir çerçevede hareket ettiğimize dair faaliyet raporumuz mevcuttur ve bütün işlemlerimiz faturalandırılmaktadır. Böylece vergisini veren bir dedektiflik kurumu olarak hem sizin hem de ülkemizin yanında olduğumuzu göstermekteyiz.

BORÇLU BULMA

Borçlu bulma eylemi kurumsal ya da bireysel olarak maddi zarara uğrayan kişilerin en çok muzdarip olduğu ve en sık karşılaştığı durumdur. Sırf kendisine olan borçlarını ödemedikleri için borcu olanların isimlerini teşhir amaçlı olarak dükkanının camına asan ve alacaklarını tahsil edemediği için batmak üzere olan bir işletme sahibinin haberlere çıktığına sizlerde tanık olmuşsunuzdur. Ancak borcunuzu tahsil edebilmek için sizin de bu yönteme başvurmanıza gerek yok. Akademi Özel Dedektiflik Bürosu sizin yanınızda. Size sunacağımız hizmetler sayesinde en kısa zamanda borcunuzu tahsil edebilecek ya da borcu olan kişiyi bularak sizi zarara uğrattığı için ceza almasını sağlayabileceksiniz.

Akademi Özel Dedektiflik Bürosu olarak borçlu bulma işlemi sırasında uygulamış olduğumuz yöntemler ister bireysel borçlu takibi olsun isterse de kurumsal borçlu takibi olsun fark etmez dedektiflik mesleğinin kapsama alanına  giren bütün teknik yöntemleri içermektedir. Böyle olunca da talepte bulunan kişi kim olursa olsun işlemi çok daha kısa sürede sonuca ulaşmaktadır. Borçlu bulma sırasında hem fiziksel hem teknik hem de sanal arama kollarımızı birleştirerek hareket etmekte, konunun bir bütünlük gerektirdiğinin farkındayız.

Akademi Özel dedektiflik Bürosu olarak tek amacımız kayıp şahsın fiziki bütünlüğüne ulaşmak ve adres tespiti yaparak borçlu bulma görevini bir an önce sona erdirmek değildir. Burada size hizmet veren firma olarak amacımız uğramış olduğunuz bu maddi mağduriyeti bir an önce ortadan kaldırmaktır.Durum böyle olunca da kayıp şahsa ait mal varlığı araştırması yapmakta, mal kaçırıp kaçırmadığı araştırılmakta, varsa yakınları onlardan borcunuzu tahsil edebilmenin yasal yolları aranmaktadır. Böylece daha kayıp şahıs bulunmadan siz borcunuzu tahsil edebilmekte ya da kişi zaten tahsilatın yasal olarak gerçekleştirileceğini duyunca hak talep edebilmek adına kendiliğinden ortaya çıkmaktadır.

Borçlu bulma görevimiz sırasında Akademi Özel Dedektiflik  firması olarak durumun gidişatına dair sizi an be an bilgilendirmekte, ayrıntı istediğiniz takdirde ise elde ettiğimiz veri ve belgeleri sizlerle paylaşmakta ve sonrasında çizeceğimiz yol haritamızın ne olduğunu da sizlere anlatmaktayız. Bu bilgilendirme hizmetini isterseniz randevu oluşturarak toplantılar halinde gerçekleştirmekte isterseniz de müsait olmadığınız durumlarda uzaktan konferans şeklinde yapmaktayız. Ayrıca bu hizmetlerimiz sırasında 7/24 açık tutmuş olduğumuz müşteri destek hattımız sayesinde de istediğiniz saatte arayarak ilgili kişilerden merak ettiklerinizi öğrenebileceksiniz.

Borçlu bulma konusunda hizmet veren yasal bir firma olan Akademi Özel Dedektiflik Bürosu olarak gerek duyduğumuz noktalarda emniyet güçlerinin desteğini alabilmekteyiz. Böylece borçlu bulma başlığı altında arama yaptığımız kişinin işi, konumu ya da pozisyonu ne kadar tehlikeli olursa olsun görevimizi tam anlamıyla yerine getirebilmekteyiz. Üstelik bizi tercih ederek emniyet güçlerinin güvenlik alanına dahil olmakta ve konu başlığı altında herhangi bir saldırı ya da tehdit karşısında güvence altında olmaktasınız.

BORÇLU TESPİTİ NASIL YAPILIR

Borçlu tespiti nasıl yapılır sorusuna Akademi Özel Dedektiflik Bürosu olarak cevap verecek olursak iki şekilde yapılır diyebiliriz. Bunlardan ilki bireysel borçlu tespiti diğer ise kurumsal borçlu tespitidir. Bireysel borçlu tespitinde bireyin bir başka bireyden talep ettiği borcun takibi yapılırken, kurumsal takipte kurumun bir başka kurumdan ya da bireyden talep ettiği borcun takibi yapılmaktadır. Özel dedektiflik firması olarak her iki alanda da başarılı işler yaptığımızı belirtirken bu başarımızın arkasında uzman bir ekip ve yılların verdiği deneyimimizin yattığını belirtmek isteriz.

Akademi Özel Dedektiflik Bürosu olarak kullanılan yöntemler arasında yer alan  fiziki, teknik ve sanal takip yöntemlerinin hepsinde uzman bir kadro bulundurmaktayız. Çünkü işler ancak uzman ellere verildiği takdirde çözüm getirebilirler. Borçlu tespiti nasıl yapılır sorusu dahilinde bilişim takibi noktasında geçmiş diplomalı uzman bir ekip oluştururken, teknik ve dosya takibi kısmında ise hukuk alanında diplomalı olan başka bir ekip kurmaktayız. Böylece dedektiflik mesleğinin gereği olan bütün yöntemleri şahıs bulma işine dahil etmekteyiz.

Akademi Özel Dedektiflik Bürosu olarak sunmuş olduğumuz bu hizmette sizin bilgi birikiminizden de aktif olarak yararlanmakta ve olayın her aşamasından sizleri haberdar etmekte, görüş ve önerilerinizi dikkate alarak bakış açımızı genişletmekteyiz. Bu noktada ise müşterilerimizden tek talebimiz yanlış rota çizmemize neden olacak bilgi ve veri paylaşımından kaçınmalarıdır. Aksi takdirde işleri toparlamak zaman alacak ve bu nokta da zarara uğrayan kişi yine siz olacaksınız. Borçlu tespiti nasıl yapılır sorusundaki aktif yeriniz ekibin ta kendisi olduğunu belirterek istediğiniz takdirde ister büroya gelerek isterseniz de uzaktan konu ile alakalı bilgiler alabileceğinizi belirtmek isteriz.

Borçlu tespitini yaptığımız anda ise size düşen tek kısım sizin için hazırlamış olduğumuz yeterli veriye sahip olan dosyayı ilgili makamlara vermek olacaktır. Sonrasında kişi hakkında gerek görüldüğü takdirde yakalama kararı çıkartılarak emniyet güçleri sizin için kişiyi yakalayacak ve gözetim altında tutacaktır. Bundan sonraki süreçte ise mahkeme devreye girecek ve alacaklarınızın tahsil edilmesi için sizin aleyhinizde olan bir karar çıkarılacaktır. Borçlu tespiti nasıl yapılır sorusu dahilinde ulaşmış olduğumuz tüm bu yanıtlar sonuç olarak bizi mağduriyetten kurtaracak şekilde yapılır yanıtına ulaştırmaktadır.

Akademi Özel Dedektiflik Bürosu olarak yapmış olduğumuz hizmet öncesinde ve sonrasında her zaman en dikkat ettiğimiz nokta ise müşteri memnuniyeti ve gizliliğidir. Takip altında olan kişinin kendisini kimin takip ettirdiğini bilmesi talepde bulunan kişiye zarar verebileceğinin farkındayız. Bu yüzden kimse talebin sizin tarafından geldiğini bilmeyecek ve daha da önemlisi kolluk güçleri kişiyi yakalayana kadar kişi takip altında olduğunu fark etmeyecektir. Borçlu tespiti nasıl yapılır sorusunun en can alıcı kısmı olan büyük bir gizlilik içerisinde yapılır yanıtı bizim güvencemiz ve sözümün altındadır.
Dedektiflik Hizmeti Verilen Ülkeler


Ödeme Seçenekleri

Akbank Axes Bonus CardFinans Deniz Finans Halk İş Maestro Master Maximum Teb Vakıfbank Visa Visa Elktro World Yapıkredi Ziraat