Böcek Arama ve Gizli Kamera TespitiBöcek Arama

GİZLİ KAMERA VE BÖCEK ARAMA ÇALIŞMALARI

Şirketimizin ofiste, evde, işyerinde ve araçlarda uyguladığı gizli kamera ve böcek arama (tarama) çalışmaları %100 kesin sonuç vermektedir. Arama yapılacak tüm alan detaylı işlemlerden sonra temizlenmektedir. Müşterilerimizden gelen yoğun talep üzerine firmamız tarafından gerekli donanımları karşılanmaktadır. Termal kamera, dinleme cihazı tespit modülleri, gizli kamera tespit modülleri ve fiziki yöntemler kullanılarak gizli kamera, araç takip cihazları ve böcekler deşifre edilmektedir. Böcek arama çalışmaları; Türkiye’de fiili olarak 25 yıl önce 1995 senesinde icra edilmeye başlanmış ve özel kuruluşlar tarafından kurum ve kuruluşlara sağlanmıştır. Türkiye’nin ileri gelen özel dedektiflik büroları böcek tarama ve gizli kamera tespiti çalışmalarına resmi kayıtlara göre 1998 yılında başlamıştır. İstanbul, Ankara ve İzmir üzerinde kurulan bürolardan vatandaşlara böcek arama hizmeti verilmiştir. Günümüzde birçok tanınmış şirket, firma, ünlü kişiler ve kurumlar özel dedektiflerden böcek tarama hizmeti talep etmektedirler. Verilen hizmetin esası gizlilik üzerine dayalıdır. Böcek arama çalışması yaptırmak isteyen müşterilerimizin isminin saklı kalacağının ve yaptırılan durumun kesinlikle basın yayın kuruluşları ile paylaşılmayacağının güvencesi verilmektedir. Müşteriler, gizlilik esasına bağlı kalan şirketlerden böcek arama hizmeti talep etmektedirler. Gerek böcek arama çalışmalarında gerekse başka özel dedektiflik hizmetinde gizlilik politikasını izlenmekte ve özel dedektifliğin altın kuralı olan duruma sadakatlı olarak bağlı kalınmaktadır.

GİZLİLİK POLİTİKASI

Müşteriler tarafından istenilen böcek arama çalışmasında ve/veya herhangi bir özel dedektiflik hizmetinde uygulanan altın kuraldır. Dedektifliğin esasları gizlilik üzerine kurulmuştur ve özel dedektif kuruluşları tarafından benimsenen ilk ilke gizlilik olmaktadır. Gizliliğin, dedektiflik ile uyum sağlanması gerektiğini bildiren Türkiye Özel Dedektifler Derneği: “Anlaşma sürecinde hizmet veren ve müşteri tarafından gizliliğin korunması gerekmektedir.” kuralını benimsemiştir. Türkiye’de gizlilik politikasında Derneğin ilkelerini benimseyen özel dedektiflik şirketleri bulunmaktadır. Böcek arama ve gizli kamera tespiti çalışmaları sırasında hizmet sağlanan tarafın şahıs/şirket ismi gizli tutulmaktadır. Dedektiflik esaslarına dayalı olarak yürütülen böcek arama sırasında karşılaşılan her türlü durumun gizli tutulması gerekmektedir. Gizlilik çerçevesinde verilen dedektiflik hizmetlerinin güvenliği daha sağlam ve çözümü daha kolay olmaktadır.

Böcek Arama Hizmeti’ dedektiflik şirketleri tarafından verildiği müddetçe daha başarılı sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Şirket içinde akla gelmeyecek yerlerde kullanılan dinleme cihazı ve gizli kamera bulunmaktadır. Bunlardan en basit örnekler; kablo görünümlü ses kayıt cihazı, şarj kablosu dinleme cihazları, mp3 ses kayıt cihazları, çakmak ses kayıt cihazı, resim çerçevesi ses kayıt cihazı, kalem dinleme cihazı, kablosuz priz ortam dinleme cihazı, klavye dinleme cihazı ve sprey gizli kamera, resim çerçevesi gizli kamera, tablo gizli kamera, uydu receiver gizli kamera, duvar saati gizli kamera olmaktadır. Böcek arama hizmeti sırasında, şirket içlerinde sindirilerek manipülasyon yöntemleri uygulamak için kullanılan cihazların en kısa süre içerisinde tespit edileceğinin ve cihazın etkisiz hale getirileceğinin garantisi verilmektedir.

Gizlilik politikası, böcek aramada verilen garantidir.

 

Böcek Arama Nasıl Yapılır?

Böcek arama; sırasıyla takip edilen yöntemlerin uygulanmasıyla, kaliteli böcek arama ve gizli kamera tespiti modüllerinin kullanımıyla ve üstün tecrübeyle icra edilmektedir, yapılmaktadır. Türkiye’de özel dedektiflik şirketleri tarafından vatandaşlara adapte edilen böcek arama hizmeti, takvimlerin 2018 senesini göstermesiyle birlikte daha popüler bir hal kazanmıştır. Vatandaşlara doğru reklam kampanyaları yapılmakta ve başarılı şekilde bitirilen çalışmaların raporları referans olarak gösterilmektedir. Tüm dünyada yaygın şekilde kullanılan dinleme cihazı ve gizli kamera çeşitlerine yönelik %100 sonuç veren cihazlar ile arama yapılmaktadır. Böcek tarama olarak da tanımlanan hizmet süresinde, müşterilerin tamamen sıkıntısını kaldırmaya yönelik çalışmalar yapılmaktadır. %100 çözüm garantisi denilen anlaşma, böcek tarama yapılmasına yönelik anlaşılan müşterilerimize sunulmaktadır. Türkiye’nin birçok ileri gelen ailesinin böcek arama yaptırmak için özel dedektifleri seçmelerinin en büyük nedeni; özel dedektiflerin benimsedikleri gizlilik anlayışından ötürü olmaktadır. Özel dedektifler böcek arama çalışmalarını doğru planlamayla ve zamanlamaya yapmaktadırlar. Takım çalışması eşliğinde hazırlanan böcek arama planıyla arama personellerine komut verilmekte ve personelleri tarafından çözüm garantili çalışmanın tamamlanması beklenmektedir.

Böcek arama; profesyonel yöntemlerle yapılmaktadır.

BÖCEK ARAMADA ÇÖZÜM GARANTİSİ

Çözüm garantili böcek arama yaptırmak, yaşanan sıkıntının tam olarak gidirileceğine işaret etmektedir. Çözüm garantisi olayı özel dedektifler ayrıcalığıyla hizmet talebinde bulunan şahıslara sunulmaktadır. Anlaşılan müşterilerinin memnun kalmasına yönelik üretilen çözüm garantisi fikri, dünyada birçok böcek tarama şirketleri tarafından uzun yıllardır uygulanmaktadır. Amerika’da uzun yıllardır faaliyette olan gizli kamera ve böcek tespiti hizmeti, Türkiye’de resmi faaliyetlere göre 25 yıldır uygulanmaktadır. Türkiye’de kayıtlara geçen ilk böcek arama ve gizli kamera tespiti çalışmaları İstanbul’da 1995 senesinde gerçekleştirilmiştir. Türkiye’ye dışarıdan ithal edilen gizli kamera ve dinleme cihazlarını bulmaya yönelik yapılan çalışmanın adına ‘böcek arama’ denilmektedir. Şirketler aracılığıyla yapılan işlemlerin profesyonel sonuçlar verebilmesi için düzenlenen yön planları, şirketimizin kapsamlı araştırmalarının sonucunda hazırlanmaktadır. Bahsi geçen durum, sadece böcek tarama hizmetine yönelik uygulanmakta olan bir faaliyet değildir, bahsi geçen durum tüm özel dedektiflik hizmetlerinde müşterilere verilen güvenceler arasında yer almaktadır.

Hizmet sağladığımız müşterilere yönelik her zaman duyarlı davranma konusunda uzman olan Akademi Özel Dedektiflik Bürosu, birlikte çalıştığı yetkilileriyle ve proje sorumluları ile birlikte böcek arama çalışmalarında Türkiye’deki rakip şirketlere nazaran daha çok kat ettikleri görünmekte ve arama çalışmalarında bizzat müşteriler tarafından bu durum hissedilmektedir. Çalışmaların kusursuz bitirilmesine yönelik oluşturulan yön planlarında geçmişten günümüze kadar yapılmış olan çalışmalarda karşılaşılan problemler ve yaşanan sıkıntılar baz alınmaktadır. Daha önceden yapılan hataların tekrarlanmaması üzerine şirket olarak benimsediğimiz ilkeler, gizli kamera tespiti ve böcek arama hizmetinde büromuzun çok başka yerlere gelmesine ve Türkiye’deki en kaliteli böcek tarama hizmeti sunmakta olan şirketlerin arasına girmesini sağlamıştır. Anlaştığımız müşterilerin istekleri esas alınarak faaliyetler yürütülmektedir.

Böcek arama hizmetinde müşterilerimize çözüm garantisi verilmektedir.

Böceklerden Korunma Yöntemleri

A PLANI

Çoğu kişinin böcek arama çalışması yaptırmaya yönelik vakti ve maddi durumu bulunmamaktadır. Böyle durumda kalan vatandaşlar için ‘böceklerden korunma yöntemleri’ adına hazırladığımız makalemizde çeşitli yöntemlerin tarifi yapılacaktır. Bu durumda kalan kişiler için böceklerden korunma yöntemleri; sinyal kesici jammer, kablosuz kamera engelleyici, cep telefonu engelleme jammeri, mobil gsm bloke cihazı kullanılmaktadır. Hazırlanmak için fazla zaman bulamadığınız bir gizli görüşmeyi gerçekleştirme konusunda şüpheleriniz ve kaygılarınız varsa, internetten güvenilir bazı sitelerden sipariş edeceğiniz jammer cihazlarından yardım alabilirsiniz. İnternette hangi sitelerin güvenilir olduğundan emin değilseniz, çağrı merkezimizi arayabilir ve güvenli cihazları nereden temin edeceğinizi sorabilirsiniz. Böcek arama yapılmaksızın böceklerden korunma yöntemlerinin başında jammerlar gelmektedir. Sinyal kesici cihazlar; gizli kameraların ve dinleme cihazlarının çalışma yapısına aykırı çalıştıkları için, ortamda bulunan sinyal gönderen (verici) olarak adlandırılan cihazların çalışmasını bozmakta, engellemektedir. A planı olarak hazırladığımız başlık altında toplanan bilgileri kullanarak gönül rahatlığı ile gizli görüşmelerinizi, toplantılarınızı ve planlarınızı başkalarıyla paylaşabilirsiniz. Şirketimizin böcek arama kadrosu: Vatandaşlardan haksız yere bilgi edinmek amacıyla kullanılmakta olan dinleme cihazları ve gizli kameralardan ötürü yaşanan problemlerle vatandaşların karşılaşmasını engellemekten büyük keyif almaktadır.

Böcek arama ile böceklerden korunabilirsiniz.

Böcek Arama Çalışması

B PLANI

Böceklerden korunma yöntemleri olarak gösterdiğimiz B Planı; muhakkak ki profesyonel şirketlerden böcek arama talebinde bulunmanız olmaktadır. Sinyal kesicilerle dinleme cihazlarının ve gizli kameraların bir müddet çalışması engellenebilir ama cihazların etkisiz hale getirilmesi için profesyonel böcek tarama yapılması gerekmektedir. Cihazların çalışmaz hale gelmesi ve devre dışı bırakılması için tespit edilmesi gerekmektedir. Tespit edilen cihazın hangi cihaza sinyal gönderdiği ve kimler tarafından bulunan konumuna yerleştirildiği şirketimiz tarafından araştırılmaktadır. Araştırma yapıldığı sırada herhangi bir suç olayı ile karşılaşılırsa kolluk kuvvetlerine (Türk Polis Teşkilatı, Jandarma, Milli İstihbarat Teşkilatı ve Kamu Güvenliği Müsteşarlığı) bildirme zorunluluğumuz bulunmaktadır. Böcek arama, böceklerden korunma yöntemlerinde kesinlikle kesin sonuçları beraberinde getiren en kaliteli böceklerden korunma yöntemi olmaktadır. Kesin sonuç isteyen her müşteri için şirketimizin ekiplerinin uyguladığı böcek tarama çalışması kesinlikle önerilmektedir.

Fazla vakit kaybetmeden dinleme cihazı ve gizli kameralardan kaynaklanan problemleri ortadan kaldırmak istiyorsanız gizli kamera ve böcek arama çalışmalarını uygulamanız gerekmektedir. İşlem sırasında karşılaşılan problemlere kesin çözüm üretilmesi konusunda hazırlanan yön planları, profesyonel ekipler aracılığıyla faaliyete geçirilmektedir. Şirketimiz tarafından verilen bütün hizmetlerin yasal geçerliliği bulunmaktadır. Hizmet sonucunda hazırlanan rapor ile savcılığa şikayette bulunulabilir. Çalışmalarda kesin sonuç garantisiyle birlikte, cihazların kimler tarafından konulduğunun bilgisinin verileceğinin güvenceside eklenmektedir. Türkiye Cumhuriyeti genelinde böcek arama yapan şirketler, sürekli irtibatta kaldıkları dinleme cihazı ve gizli kamera satışı yapan mağazardan cihazların kimin satın aldığının bilgisine ulaşmaktadırlar. Ulaşılan bilgiler avukatlar eşliğinde tutanak halinde hazırlanmakta ve savcılığa sunulmak üzere hazır hale getirilmektedir. Durum hakkında hazırladığımız B Planı, böceklerden korunma yöntemleri adlı makalemizde verdiğimiz en kesin çözüm olmaktadır.

Böcek tarama çalışmaları kusursuz olarak yapılmak zorundadır.

Böcek, (Dinleme Cihazı) Nedir?

Böcek; zor koşullarda (yüksek ses, karanlık mekan) dahil olmak üzere profesyonel çekimler yapan, tespit ettiği görüntü ve ses dosyasını alıcı olarak tanımlandığı cihaza aktaran dinleme cihazı ve gizli kameralara denilmektedir. Dinleme cihazı ve gizli kameralar, Türkiye’de 25 yıla aşkın olarak aktif şekilde kullanılmaktadır. Türkiye’de birçok elektronik mağazasından kolaylıkla böceklere ulaşabilirsiniz. İnternet üzerinden ve/veya mağazası bulunan bir markadan kolaylıkla böcekleri temin edebilirsiniz. Böcek (Dinleme cihazı), Türk elektronik fabrikaları tarafından üretilmezler. Dinleme cihazı ve gizli kameralar Çin, Fransa, Rusya, ABD, İngiltere, Danimarka ve Hollanda gibi böcek üretiminde kendini geliştirmiş ülkelerden Türkiye’ye temin yapılmaktadır. Türkiye’de kullanılan cihazlar genellikle Çin’den alınmaktadır. Çin’den temin edilen ürünler çabuk arızalanmakta ve çalışması sırasında hata oluşmaktadır. Türkiye’de böcek arama modülü üretimi bulunmaktadır. %100 yerli üretim olan TBTA marka gizli kamera ve böcek arama modülü bulunmaktadır. Şirketimiz tarafından yapılan böcek arama sırasında %100 yerli üretim olan modüller ve tespit cihazları kullanılmaktadır. Akademi Özel Dedektiflik Bürosu tarafından verilen her hizmette olduğu gibi böcek tarama hizmetinde de çözüm garantisi verilerek müşterilerin gönlü rahat tutulmaktadır.

Gizli ses kaydı yapan cihazlardır.

BÖCEK TARAMA SIRASINDA DOĞRU ANALİZ

Böcek tarama hizmetini veren kurum ve kuruluşların doğru analiz yapması ve aranacak ortamı iyi değerlendirmesi gerekmektedir. Şirketimiz, bir ortamda böcek arama yapacağı zaman ortama ilk önce bilirkişi göndermektedir ve ortamın analizinin çıkmasını sağlamaktadır. Ortam analiz edildikten ertesi gün sonra arama uzmanları mekana teşrik etmekte ve mekanın en ince ayrıntılarına kadar arama yapmaktadırlar. Uzmanlarımızın belirlediği süre içerisinde böcek arama tamamlanmaktadır. Yapılan çalışmanın akabinde ortamda hiçbir cihaz olmadığına dair müşterilere yazılı beyanda bulunulmaktadır. Müşterilerin gizli konuşmalarını, toplantılarını ve telefon görüşmelerini yaptığı ortamlar böceklerden tamamen temizlenmektedir. Ortam tamamen temizlendikten sonra yapılan çalışmanın raporları müşterilerimize sunulmaktadır. Arama çalışması profesyoneller tarafından uygulandığı zaman harika sonuçlar vermektedir. Doğru analiz yapılarak aramanın tamamlanması gerekmektedir.

Böcek arama çalışmaları toplamda 3 arama ayrılmaktadır. İlk olarak müşterilerden arama yaptırmaya dair talep gelir, sonrasında bilirkişiler tarafından mekanın analizini çıkarmak için mekana teşrik edilir ve sonrasında böcek tarama uzmanları tarafından cihazların etkisiz hale getirilmesi sağlanmaktadır. Etkisiz hale getirdiğimiz cihazların nerelerden alındığı tespit edilmektedir. Türkiye genelinde dinleme cihazı, gizli kamera ve araç takip cihazı satışını yapan mağazalarla samimeyetimiz korunmaktadır. Satılan her cihazın üzerinde barkod numarası bulunmaktadır ve barkod numaralarından dinleme cihazı ve gizli kamerayı satan mağazalara ulaşılmaktadır. Faaliyete geçirdiğimiz durumların hepsini sadece böcek tarama hizmetine dahil ettiğimiz ücret ile karşılanmaktadır. Müşterilerimizden ilk başta anlaştığımız ücret dışında hiçbir para talep edilmemektedir. Gizli kamera ve böcek tespit hizmetinin ücretini öğrenebilmek için bizleri arayabilirsiniz. Akademi Özel Dedektiflik Bürosu olarak her türlü yardımınıza yetişmek durumundayız.

Doğru analiz, böcek aramada başarıya ulaştırmaktadır.

Dinleme Cihazı, Böcek ve Gizli Kamera Tespiti

Casus cihazlarına karşı profesyonel korunma yöntemleri olarak; dinleme cihazı, böcek ve gizli kamera tespiti yapılmaktadır. Tespit sırasında karşılaşılan her türlü casus cihazını tam anlamıyla savunmasız hale getiren ekiplerimiz, cihazların bir daha müşterilerden habersiz olarak mekana yerleştirilmemesi için tavsiyeler vermektedir. Müşterilerimize verdiğimiz her tavsiye, daha önceden araştırılmış konulardan ve ispatı kanıtlanmış olaylardan alınmaktadır. 27 yıldır sektörün içinde bulunduğumuz günden bu yana her geçen gün daha da çok tecrübe edinmekteyiz. Tecrübe, böcek arama sırasında en temel ihtiyaçların başında gelmektedir. Çünkü çalışmayı yapmayı profesyonel olarak bilmeyen kişiler, mekanda bulunan böcek hakkında kesin çözüm garantisi verememektedirler. Kesin çözüm garantisiyle birlikte hizmet almak istediğiniz zaman, karşınıza çıkmış olan ilk firmayla arama yaptırmamanız ve biraz sabırlı olmanız gerekmektedir. Arama sırasında kesin sonuç almak için makalemiz içinde bulunan tavsiyeleri uygulayabilirsiniz. Müşterilerimize karşı hiçbir zaman yanıltıcı bilgi ve tavsiye verilmemektedir. Verilen tavsiyelerin hepsi kesin çözüm niteliği taşımaktadır. Nitelikli arama çalışmasından sonra yapılan işlemlerin hepsi sırayla müşterilere anlatılmaktadır. Müşterilerin Türkiye’deki en kaliteli böcek arama hizmetini sağlaması hesaplanarak durum analizi yapılmaktadır. Yapılan analiz uzman kadro tarafından sahada uygulanmaktadır. Bilirkişilerin sunduğu raporlar her zaman doğru sonuçlara ulaştırmaktadır.

Böcek arama çalışmaları, gizli kameraları ortaya çıkarmaktadır.

GİZLİ KAMERA, DİNLEME CİHAZI NEREDEN TEMİN EDİLİR?

Türkiye’de çok uzun yıllardır dinleme cihazı, böcek ve gizli kamera tespiti yapan şirketimiz, Türkiye’nin 81 vilayetinde gizli kamera ve dinleme cihazlarının nereden temin edildiğini araştırmaktadır. Tüm Türkiye genelinde araştırma yaptıktan sonra binlerce satış yapan firma tespit edilmiştir. ‘Dinleme cihazı ve gizli kamera’ genellikle e-ticaret (sanal mağazalar) sitelerinden sipariş edilmektedir. Şu anda bile arama motorlarına dinleme cihazı, gizli kamera ve araç takip cihazı satın al yazarak, cihazları kolaylıkla satın alabilirsiniz. Yani böceklere ulaşmak için hiçbir zahmete girmeye hiç gerek yoktur. Böceğe, tek klavye tuşuyla kolaylıkla ulaşılmaktadır. Bu durumun ciddiyetinin farkında olan özel dedektif büroları, yaptıkları böcek arama çalışmasının sınırlarını genişletmiş ve tüm Türkiye’den gelen talebe karşılık vermeye çalışmışlardır. Türkiye Özel Dedektifler Derneği, Türkiye Cumhuriyeti’ne bağlı olan vatandaşların böceklerden kaynaklı olarak uzun vadede sıkıntı yaşamamaları için, tüm özel dedektiflik bürolarına böcek tarama yapılacağının sinyalini 2002 yılında vermiştir. Derneğe kayıtlı olan dedektiflik büroları, dernekten gelen talimattan sonra 16 yıla aşkın bir zamandır hizmeti müşterilerine sağlamaktadır. Türkiye’deki en kaliteli ve en teknik donanımlara sahip olan Akademi Özel Dedektiflik Bürosu tarafından, böcek arama hizmetinde eşi benzeri görülmemiş yöntemler uygulanmaktadır. Sahada uygulanan yöntemler yazılı beyanda bulunarak raporlara aktarılmaktadır. Raporlar ile mahkemelere başvurulabilir ve hakkı yenen kişilerin hakkı aranabilir. Müşterilerimize bu tarz durumlarda avukat desteği sunulmaktadır. Avukat desteği, anlaşmış olduğumuz avukatlık bürolarında faaliyet gösteren avukatlardan alınmaktadır.

İnternetten kolaylık ile böcek temin edebilirsiniz.

Böcek Tarama Hizmetleri

Böcek tarama hizmetleri; birçok farklı amaca göre çalışmakta olan kurum ve kuruluşlar tarafından vatandaşlara sağlanan hizmet çeşididir. Hizmet profesyonel, uzman, sertifika almış ve yıllar boyunca süren çalışmalardan tecrübe kazanmış personeller tarafından faaliyete geçirilmektedir. Şirketimiz tarafından uzun yıllardır ‘böcek’ konusunda araştırmalar yapılmaktadır. Takvimler 2018 senesini gösterdiğinden bu yana piyasaya eklenmiş 50’den fazla böcek çeşidi bulunmaktadır. Çeşitlerin hepsi farklı alanlarda kullanıma yönelik olmaktadır. Örneğin; şirkette, evde, işyerinde ve araçta kullanılan cihazların farklı modelleri ve kullanım alanına göre farklı şekilleri bulunmaktadır, fakat böcek arama hizmetleri yapıldığı zaman her çeşit dinleme cihazının ve gizli kameranın ortaya çıkarılacağının garantisi verilmektedir. Hangi model ve/veya hangi marka üretilmiş cihaz olursa olsun, arama yapıldığı zaman bu cihazların tamamen bulunacağına dair müşterilerimize güven teminatı verilmektedir. Bizlerin yaptığı işler, müşterilerimiz ile aramızda olan güven bağıyla ölçülmektedir. Müşterilerimiz sonuç olarak bizlere problemlerini çözdürmeye gelmektedir. Bu yüzden tüm uzman kadromuz güler yüzlü olmakta, hoş yaklaşım sergilemekte, doğru eğitimlerden geçmekte ve sonrasında Akademi Özel Dedektiflik Bürosu ile çalışma şansına ulaşmaktadır. Şirketimizin yaptığı sınavları tabii tutulmaksızın böcek arama uzmanı işe alınmamaktadır. Müşterilerimize Türkiye’deki en kaliteli hizmeti sunma projemizden dolayı, yaptırılan çalışmaların sürekli kontrolleri yapılmakta ve müşterilerinin memnun kalıp kalmadığı yönünde geri bildirim alınmaktadır.

Böcek tarama hizmetleri, Akademi Özel Dedektiflik Bürosu tarafından verilmektedir.

BAŞARISIZ SONUÇTA ÜCRET İADESİ

Müşterilerin başarısız diye tabir ettiği böcek arama hizmetinde ücret iadesi yapılmaktadır. Müşterilerden gelen talepten sonra hiçbir koşul gözetmeksizin ücret iadesi yapılmaktadır. Sonrasında bir kez daha böcek tarama çalışması için uzmanlar gönderilmekte ve uzmanlar tarafından ücretsiz olarak mekan bir kez daha aranmaktadır. Arama sırasında müşterilerimizin gösterdiği mekanda herhangi bir cihaz ile karşılaşırsak, müşterilerden özür dilenir ve herhangi bir hizmetimizi %50 daha uygun fiyata yapabileceğimiz söylenmektedir. Müşterilerimizin tamamen güven içinde böcek tarama yaptırabilmesi için uygun koşullar değerlendirilmekte ve uygun koşul bulunmuyorsa, oluşturulana kadar çalışma yapılmaktadır. Hiçbir müşterinin, ekiplerimizden kaynaklı olarak sıkıntı yaşamaması sağlanmaktadır. Ekiplerden kaynaklı olan sıkıntıları derhal çağrı merkezine bildirebilir ve ücret iadesi talebinde bulunabilirsiniz.

Müşterilerimizin böcek arama hizmeti sırasında tamamen güvende kalmasını sağlamak adına yapılan sözleşmeler, verilen güven teminatları ve tanınan fırsatlar, bizimle birlikte çalışmakta olan kişileri ve şirketleri daha çok memnun etmekte ve sıkıntılarını aynı oranda ortadan kaldırmaktadır. Müşterilerimiz ne kadar mutlu olursa, o kadar çok sıkıntılarının çözüldüğü hissedilmektedir. Şirketimizin kuruluş amacına biat eden personeller, gelen talimat eşliğinde arama yapılmasını sağlamaktadır. Arama hakkında müşterilerimize açıklayıcı bilgiler verilmekte ve böcek arama hizmetinin nasıl gerçekleştiği yönünde en ince ayrıntılara kadar değinilmektedir. Müşterilerimizin hizmetlerden eksiksiz olarak fayda görebilmesi için yapılan her türlü çalışma, doğru olarak uygulandığı zaman Türkiye’de karşılaşılan en kaliteli hizmetler arasında yer alacaktır. Verdiğimiz ücret iadesi garantisi ile bu durum müşterilerimize yansıtılmaktadır.

Böcek arama hizmetini beğenmeyen müşterilerimize, ücret iadesi yapılmaktadır.

Verici Tespit Cihazları

Verici tespit cihazları; görüntülü dedektör, profesyonel multi dedektör, kamera sinyal dedektörü, dijital tarama cihazı ve otomatik dedektör olmaktadır. Tespit cihazlarının amatör olanlarına arama motorlarından kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yukarıda verdiğimiz kelimeler ile alakalı herhangi bir şey aradığınızda, karşınıza çıkan internet sitelerinden tek bir hareketle sipariş verebilir ve kolaylıkla böceklere ulaşabilirsiniz. Şirketimiz, Uluslararası Özel Dedektiflik Derneğine 2007 yılında üye olmuştur. Bu sebeple; Amerika, Avrupa, Asya ve Ortadoğu ülkelerinde böcek arama faaliyetlerinde bulunabiliriz. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına dünyanın her yerinde verici tespit cihazları ile hizmet verilmektedir. Ekiplerimizce internetten ulaşılmayan ve maddi değerleri çok yüksek olan cihazlar ile arama yapılmaktadır. Arama için getirdiğimiz cihazların ortalama değeri ‘100.000 TRY’ civarında olmaktadır. Getirdiğimiz termal kamera, verici tespit cihazı, dinleme cihazı ve gizli kamera tespit cihazları ile profesyonel böcek arama gerçekleştirme yolunda ilk adım atılmaktadır. Yapılan çalışmalara hakim olan kişiler görevlendirilir. Çalışmaların nasıl daha profesyonel olarak sonuçlanacağını bilen kişiler tarafından müşterilerimize hizmet detayları ve içeriği sunulmaktadır. Müşterilerimizin dünyanın en kaliteli böcek arama hizmeti verilmeye çalışılmaktadır. Şirketimiz, sahip olduğu harika teknik bilgiler ve çok pahalı verici tespit cihazları ile arama çalışması yaparak, dünyadaki en kaliteli böcek bulma hizmeti verilmektedir.

Verici tespit cihazları, böcek aramada kullanılmaktadır.

ULUSLARARASI ÖZEL DEDEKTİFLER DERNEĞİ

Türkiye’deki resmi faaliyetlerde çalışan özel dedektiflik büroları, 7 yıl görev yaptıktan sonra Uluslararası Özel Dedektifler Derneği’ne girme şansına ulaşmaktadır. Derneğin, böcek arama yapılması için verdiği tavsiyeler bulunmaktadır. Şirket olarak, dernek tarafından verilen talimatlara bire bir uyulmaktadır. Ve bu sayede arama çalışmaları ulusal düzeyde başarılı olarak icra edilmektedir. Çalışmaların hepsinde aynı özveri ve başarı duygusuyla hareket edilmektedir. Çalışmaların içeriğinin hakkında müşterilere detaylı açıklamalar yapılmakta ve müşterilere kesin sonuç teminatı sunulmaktadır. Müşterilerimizin son teknoloji böcek arama modülleri ile çalışmayı yaptırması sağlanmaktadır. Uluslararası kuruluşlara kayıtlı olan bürolar, her sene sonunda sahip oldukları cihazları değiştirmek zorundadır. Dinleme cihazlarının ve gizli kameraların her sene yeni modelleri üretilmekte olduğu için, bürolar sene sonuna geldiğinde cihazları daha kaliteli olanlarla değiştirmektedirler.

ABD tarafından üretilen cihazların son teknoloji olduğu söylenmektedir, ancak şirketimizin Türkiye’den satın aldığı %100 yerli üretim olan böcek arama modülü, Amerika Birleşik Devletleri’nin verdiği emir ile üretilen cihazlarla birebir özelliklere sahip olmaktadır. Kullanış amaçları ve kullanım alanları aynı olan cihazlar, bazı derneklerinin belirlemesine göre daha kaliteli veya daha kalitesiz olarak seçilmektedir. Şu anda Türkiye’de dünya standartlarına uygun üretilen böcek arama ve tespit cihazları bulunmaktadır. Cihazların, dünyada bulunan diğer böcek tarama cihazlarından hiçbir farkı, eksiği ya da fazlası bulunmamaktadır. Cihazlar olması gereken gibi çalışmakta ve cihazlarda kesinlikle yanılma payı bulunmamaktadır. Tamamen yerli üretim olan cihazların kullanımı konusunda, profesyonel kişiler görev yapmaktadır. Cihazların hassasiyetle kullanılması gerekmektedir.

Özel Dedektiflik Bürolarının kayıt olduğu uluslararası dernektir.

Dinleme Cihazı Ne İşe Yarar?

Dinleme cihazı, birçok kişi ve firma tarafından sıklıkla tercih edilen ve iyi veya kötü kullanım alanı bulunan cihazlar olmaktadır. Dinleme cihazı profesyonel ve yasal mevzuatlara uygun olarak kullanıldığında, cihazlardan alınan sonuçlar harika olabilir. Cihazlardan kaliteli sonuçlar alınması için, cihazların yasal alanlarda kullanılması ve kimseden cihazlar ile haksız yere kazanç elde edilmemesi gerekmektedir. Dinleme cihazı ile haksız yere kazanç elde etmenin cezası Türkiye Cumhuriyeti Ceza Kanunu’nda hüküm teşkil etmektedir ve cihazı böyle kullanmanın cezası ilk etapta para cezası, ikinci etapta hapis cezası olmaktadır. Bu durumda Kolluk Kuvvetleri (Türk Polis Teşkilatı, Jandarma Genel Komutanlığı, Milli İstihbarat Teşkilatı ve Kamu Güvenliği Müsteşarlığı) tarafından kişinin hedef kişiden haksız yere çıkar ve kazanç sağladığı öğrenilirse, durum savcılığa bildirilmektedir. Savcılıktan gelen karar ilk başta para cezası olmaktadır. Suçlu taraf, savcılık tarafından para cezasına çarptırılır ve 5 sene içinde aynı durumu tekrarlarsa hapis cezası alacağı bildirilir. Böyle bir suçu işleyen kişinin bulunması için böcek arama yaptırmak gerekmektedir. Akademi Özel Dedektiflik Bürosu, sadece dedektiflik bürosu değil, aynı zamanda kriminal suç olaylarını inceleme bürosudur. Yani cihazların kimin yerleştirdiğini araştırma konusunda aktif faaliyetlerde bulunan uzmanlarımız bulunmaktadır. Birlikte çalıştığımız uzmanlar ile en güvenilir hizmet, büromuzun müşterilerine sunulmaktadır.

Faydalı olarak kullanıldığında çok işe yaramaktadır.

DİNLEME CİHAZI KULLANIM ŞEKİLLERİ

Dinleme cihazları, her türlü şekle bürünebilen ve çeşitli mekanlarda kullanılan, ‘böcek’ diye tabir edilen minik ses kayıt cihazları olmaktadır. Minik olmalarının en büyük avantajı, yerleştirildiği yerden insanlar eliyle ve gözüyle bulunamıyor olmasından kaynaklanmaktadır. Böcek arama ekiplerinin yardımı olmaksızın dinleme cihazını bulabilmek, gerçekten büyük tesadüf ve şans olur. Ekiplerin yaptığı çalışmalardan bağımsız olarak cihazların bulunması imkansızdır. İnternette arama motorlarını kullanarak ucuz yollu tespit modüllerine ulaşılabilir, ama bunlar profesyonel kullanımlar için olmamaktadır. Firmaların, şirketlerin, holdinglerin içinde kullanılan cihazlara karşı tedbir alabilmek için internetten bulduğunuz cihazlar yetersiz kalacaktır. Böyle durumda profesyonel böcek tarama yapılması yönünde özel dedektiflik bürolarına talimat verebilirsiniz. Bürolar tarafından kaliteli hizmet kısa sürede kurum ve kuruluşlara verilmektedir.

Dinleme cihazı kullanım şekilleri birçok yere göre farklılık içermektedir. Örneğin; cihazlar araçta kullanıldığı zaman farklı, evde kullanıldığı zaman farklı ve işyerinde kullanıldığı zaman farklı özelliklerde üretilmektedir. Cihazların çalışmasında ve/veya aksanında herhangi bir değişiklik olmamaktadır. Yalnız batarya ömrü cihazın üretim ve kullanım şekline göre değişkenlik gösterebilir. Çok ufak cihazların kısa sürede bataryası bitmekte ve bataryası biten dinleme cihazları böcek arama sırasında tespit edilememektedir. Cihazların tespit edilebilmesi için, cihazların çalışır ve sinyal gönderir vaziyette bulunması gerekmektedir. Cihazlar çalışmadığı zaman hiçbir modül bunun tespitini yapamamaktadır. Cihazların tespitinin yapılabilmesi için, cihazların alıcı olarak tanımlandığı başka cihazlara sinyal göndermeleri ve yerini belli etmeleri gerekmektedir.

Dinleme cihazı kullanım şekillerini öğrenmek için böcek arama uzmanları ile konuşabilirsiniz.

Evde, İşyerinde, Araçta, Ofiste Gizli Kamera ve Böcek Tespiti

Öncelikle şunu söylemek gerekmektedir; evde, işyerinde ofiste gizli kamera ve böcek tespiti yapılacağı zaman, uzmanlarımız tarafından hiçbir değişkenlik gözetmeden böcek arama yapılmaktadır. Yani cihazların farklı alanlarda bulunması için, farklı teknikler uygulanmamaktadır. Şirketimiz tarafından sahip olunan ve %100 yerli üretim olan kaliteli böcek tarama modülü ile ofiste, araçta, işyerinde ve evde böcek arama yapılmaktadır. Cihazların üretimi farklı alanlara göre değişkenlik gösterebilir ama cihazların bulunması sırasında uygulanan ‘böcek arama’ hizmeti hiçbir alanda farklılık göstermemektedir. Cihazların bulunması için 2 farklı cihaz yeterli olmaktadır. Bunlar; dinleme cihazı ve gizli kamera tespit cihazları olmaktadır. Cihazların kullanımı profesyonel kişiler tarafından gerçekleştirilmeli ve hakim olunan konuda araştırma yapılması gerekmektedir. Sahip olduğumuz teknik bilgi nedeniyle Avrupa ve Asya ülkelerinde çok sayıda başarı ödülü elde etmişliğimiz bulunmaktadır. Fransa, İngiltere ve Almanya’da gerçekleştirdiğimiz başarılı böcek arama hizmetleri nedeniyle 3 farklı başarı ödülünü layık görüldük. Avrupa Birliği tarafından uluslararası hizmet sağlayabilmek için geçerli olan sertifikaya sahip olduk ve şu anda tüm BM’ye kayıtlı olan tüm ülkelerde bizlerden böcek tarama talebinde bulunabilirsiniz. Müşterilerimizden gelen talepler, memnuniyet ile karşılanmaya çalışılmaktadır. Gelen taleplerde müşterilerin suç olaylarına karışıp karışmadığı da takip edilmektedir.

Her türlü mekanda böcek arama yapılmaktadır.

ÖZEL DEDEKTİF VE EMNİYET GÜÇLERİ

Özel Dedektif, yaptığı her türlü çalışmada Emniyet Güçlerine durum raporu vermektedir. Karşılaşılan suç olaylarının fazla vakit kaybetmeksizin bertaraf edilmesi, suçluların yakalanarak savcılık karşısına çıkarılması ve adaletin yerini bulması için Özel Dedektif ile Emniyet Güçleri eş zamanlı operasyonlar gerçekleştirmektedir. Örneğin; müşteriden gelen böcek arama talebinde uygunsuz bir suç olayı ile karşılaşırsak, durumun çözülmesi ve adaletin sabotaj edilmemesi yönünde Emniyet Güçlerine durumun beyanı yapılmaktadır. Kolluk Kuvvetlerinin durumdan derhal haberdar olması sağlanmakta ve durumun önüne uygun tekniklerle geçilmeye çalışılmaktadır. Dünyanın en başarılı böcek tarama cihazlarına sahip olan Akademi Özel Dedektiflik Bürosu, karşılaşılan durum ile ilgili derhal çözüm yolu arayarak müşterilerin daha fazla mağdur olmasını engellemektedir.

Böcek tarama sırasında uygunsuz görülen, suç olduğu tespit edilen, müşterinin istediği durumdan aksi halde giden durumlar Kolluk Kuvvetlerine ve Emniyet Güçlerine iletilmektedir. Yaptığımız her türlü özel dedektiflik çalışması çok kapsamlı olmaktadır ve çalışmalarda Türk Adaleti her zaman en ön planda tutularak işlemler devam etmektedir. Türk Ceza Kanunu’nda belirlenen maddeler ile takip edilecek yön planı oluşturulmaktadır. Yasaların izin verdiği şekillerde araştırma yapılması yönünde şirketimizin kesin talimatı bulunmaktadır. Şirketimizin verdiği talimat böcek arama çalışmalarına da yansımış ve hizmetin hem çözüm garantisiyle hem de gizlilik sözleşmesi ile bitirilmesi sağlanmıştır. Hizmetin çok kaliteli oluşu, çalışmanın müşterilerinin işine yaramasını sağlamaktadır. Müşterilerimizin çıkarlarını düşünerek ve nasıl daha iyi faydalı olacağımızı araştırarak gerekli çalışmalar yapılmaktadır.

Özel dedektif, özel kuvvetlerle işbirliği yapmaktadır.

Casus Program Tespiti

Casus program; cep telefonlarını karşı taraftan habersiz olarak takip etmek için kullanılan ve akıllı cep telefonlarının arama kayıtlarına, mms ve sms bilgilerine, anlık konum bilgisine, sinyal bilgisine, içindeki uygulamalara, takvimine, rehberine, internet geçmişine, ekran görüntüsüne, hafıza kartına, dosyalarına, şifrelerine ve WhatsApp mesajlaşma programına ulaşan bir telefon takip yazılımıdır. Casus programlar kötü niyetli kişilerin eline geçtiğinde sanıldığından daha tehlikeli bir hale gelebilmektedir. Karşılaştığımız olaylara dayanarak söylemekteyiz ki: “Casus program tespiti, kişilerin can ve mal güvenliğini korumak amacı ile casus programa karşı alınabilecek en önemli tedbir olmaktadır”. Müşterilerimizin casus program, telefon takip programı, casus yazılım, telefon takibi yazılımları ile alakalı hiçbir sıkıntı yaşamaması için yapılan casus program tespiti, dünyanın en seçkin programlarıyla yapılmaktadır. Amerika Birleşik Devletleri’nden temin edilen en kaliteli casus program tespiti programları kullanılmaktadır. Şirketimiz tarafından Amerika’nın en seçkin şirketleri ile anlaşmalı olarak çalışılmaktadır. Casus programların, cihazlardan tamamen kaldırılacağının garantisi müşterilere verilmektedir. Casus program tespiti yaptırmak için Akademi Özel Dedektiflik Bürosu harika çözümler uygulamaktadır. Her türlü hizmetimizde olduğu gibi kötü kullanım amaçlı yazılımların da tespiti yapılmaktadır. Tespit yapılan cihazın içinde herhangi bir kötü amaçlı yazılım yer almadığına dair müşterilerimize yazılı beyanname verilmektedir.

Casus programlar, yeni nesil böceklerdir.

CASUS PROGRAM BULMA

Telefon takibi yazılımı, casus program olarak adlandırılan akıllı cep telefonu uygulamaları, birçok farklı yöntemler ile tespit edilebilmektedir. Programların cihazlardan tamamen kaldırılabilmesi için kesinlikle ‘casus program tespiti’ hizmetinin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Hizmeti yaptırmaya vaktiniz yok ve telefonunuda böyle bir yazılımın olduğundan şüphe duyuyorsanız; cihazları fabrika ayarlarına sıfırlayarak ve internetini kapatarak programlara karşı ufak bir önlem alabilirsiniz. Casus programlar, çalıştıkları akıllı cep telefonlarında aşırı ısınma, aşırı internet kullanımı, dakika ve sms harcamaktadır. Casus programlar düzenli olarak tanımlı olduğu internet sitesi panellerine raporlama yaptığı için, cihazlarda aşırı ısınma ve aşırı internet kullanımı meydana gelmektedir. Casus program bulma sırasında karşılaşılan sıkıntının tamamen giderileceğine dair yazılı beyannamede bulunulmaktadır.

Başlatılan durum tam olarak karşılanmaz ve müşterilerinin yaşadığı mağduriyetler giderilemediği zaman, casus program tespiti için ödenen ücretin tamamı (KDV dahil) iade edilmektedir. Müşterilerimizin, bizden ötürü sıkıntılar yaşamasına kesinlikle müsade edilmemektedir. Programların cihazdan çıkarılmasına yönelik kullandığımız program, Dünya'nın 2017 yılında seçtiği en kaliteli casus yazılım tespiti uygulaması olmaktadır. Cihazların tamamen temizlenmesine yönelik yaptığımız çalışmalar toplamda 7 gün sürmektedir. 2 ila 7 gün arasında cihazların tamamen temizleneceği yönünde casus program tespiti için anlaştığımız müşterilerimize sözleşme ve garanti sunulmaktadır. Sözleşme genellikle gizlilik ile alakalı olmaktadır. Gizliliğin müşteriler tarafından güven altında ve emin ellerde olduğunun hissedilmesi için; şirketimiz tarafından ‘Gizlilik Sözleşmesi’ hazırlanmakta ve sözleşme olmadan kesinlikle hizmete başlanılmaz.

Casus program bulma çalışmaları profesyonel olarak yapılmaktadır.

Dinleme Cihazı Tespiti

Dinleme cihazı tespiti, Akademi Özel Dedektiflik Bürosu tarafından uygulandığı zaman harika çözümleri ortaya çıkarmaktadır. Cihazların tespiti konusunda profesyonel yaklaşımlar sergilenmekte ve sorun tam olarak ortadan kaldırılmaya çalışılmaktadır. Dinleme cihazlarının ve gizli kameraların tespit edilme aşamasına; ‘böcek arama’ denilmektedir. Böcek arama, Türkiye ve Dünya’da profesyonel şirketler tarafından uygulanan kurumsal bir çalışma alanı olmaktadır. Kurumsal çalışma olmasının sebebi, hizmeti çok sayıda tercih eden firma, şirket ve holding ile alakalı olmaktadır. Türkiye’nin özellikle İstanbul, İzmir, Ankara ve Bursa’da bulunan büyük işyerleri, arama yaptırmak için güvenilir ve kurumsal olan Özel Dedektiflik Bürolarını seçmektedirler. Dedektifler, müşterilerine karşı her zaman güvenilir olmak için sadakat yemini etmişlerdir. Bunu bilen kişiler, herhangi bir konuda yardıma ihtiyaçları olduğu zaman dedektifleri tercih etmekte ve başları sıkıştıklarında bunu dedektiflik bürolarına açıklamaktadırlar. Büroların konu hakkında sahip olduğu profesyonel yöntemler ve teknik donanımlar, müşterilerin karşılaştığı her türlü sıkıntıyı, böcek arama da dahil olmak üzere çözmektedir. Çözülen sıkıntıların bir daha müşterilerin karşısına çıkmayacağının garantisi, sözleşme ile hizmet verilen tarafa hazırlanmaktadır. Hazırlanan sözleşmeye her iki taraf da onay verdikten sonra çalışmalara başlanmaktadır. Hizmet verenin ve müşterinin sözleşmeyi onaylaması ve hizmeti başlatması için rızası olması gerekmektedir.

Dinleme cihazı tespiti, böcek arama çalışmasıdır.

DİNLEME CİHAZI ZARARLI MIDIR?

Dinleme cihazı kullanmak bazı durumlarda faydalı, bazı durumlarda zararlı olmaktadır. Faydalı olan durumları; çocuğunu takip eden, aracını kontrol eden, ofisini izleyen, işyerini denetleyen ve evini kontrol eden kişiler uygulamaktadır. Dinleme cihazlarını zararlı olarak kullanan kişiler; cihazlar ile haksız yere kazanç ve çıkar elde etmeye yönelik çalışma yapmaktadır. Böyle durumda kalan vatandaşlar için kesin çözüm ile bitirilen böcek tarama çalışması sunulmaktadır. Tarama çalışmasının dikkatli kişiler tarafından uygulanması ve hizmet süresinde hiçbir aksaklık olmaması sağlanmaktadır. Dünyanın her bölgesinde, böceklere karşı yapılan tespit çalışmaları aynı oranda olmaktadır. Çalışmaların tamamen sıkıntıyı ortadan kaldırması ve yapılan böcek arama çalışmasının müşterilere faydalı olması sağlanmaktadır. Müşterilerimizin isteklerine yönelik oluşturduğumuz yön planları ile daha kaliteli çalışmalar icra edilmektedir.

Hizmet sayfamızın yukarıda yer alan kısımlarında ‘yön planı’, bilirkişiler tarafından nasıl hazırlandığını anlattık. Bilirkişiler profesyonel sonuç alınmasına yönelik oluşturdukları yön planlarını arama uzmanlarına teslim etmektedirler. Arama uzmanları böcek arama yaptıktan sonra, bilirkişinin ve avukatın eşliğinde rapor hazırlamakta ve raporların içine yaşanan durum bire bir yansıtılmaktadır. Yaşanan durum, hiçbir zaman karar veren kişileri yanıltıcı bir şekilde yapılmamaktadır. Oluşturulan sonuç ve durum raporlarında mahkemeleri aydınlatıcı nitelikte bilgiler yer almaktadır. Mahkemeler, böcek arama yapan özel dedektiflik şirketlerinin, hizmet süresi boyunca nasıl kararlar aldığını ve adaletin yanında davranış sergilediklerini bilmektedirler. Adaletin işleyişini ve çalışma tarzını bozan her türlü kişi/kişiler hakkında profesyonel takip yapılmaktadır ve tespit edilen kişiler Kolluk Kuvvetlerine bildirilmektedir.

Böcek arama yaptıran müşterilerimizden öğrendiğimiz kadarıyla; zararlıdır.

Böcek Arama ve Tespit Hizmeti

Böcek tarama ve tespit hizmeti, profesyonel kişiler/şirketler tarafından uygulandıkları zaman harika sonuçlarla bitmektedir. Harika sonuçların nasıl alındığına dair müşterilerimize kazandığımız referanslar gösterilmektedir. Müşterilerimizin nasıl kaliteli çalışma yaptığımızı anladıktan sonra, hizmet verilmesi gerçekleşmektedir. Hizmet veren kişi (görevli), hizmet verilen kişi (müşteri) olarak adlandırılmaktadır. Görevli, böcek arama yaptığı zaman müşteriye karşı her zaman duyarlı davranmak ile sorumlu tutulmaktadır. Müşterilerin sıkıntılarının ortadan tamamen kaldırılması ve bir kez daha bu durumla karşılaşılmaması için yapılmakta olan böcek tarama ve tespit hizmeti, profesyonel görevliler tarafından uygulandığı zaman her zaman mükemmel sonuçlar vermektedir. Mükemmellik, firmamızın belirlediği ve görevlilerin benimsediği en temel ilkeler arasında yer almaktadır. Dinleme cihazı tespiti, gizli kamera tespiti ve araç takip cihazı tespiti sırasında bu yüzdendir ki mükemmel sonuç alınmaya çalışılmaktadır. Mükemmel davranışlar sergileyen görevliler, müşterilere Türkiye’deki en kaliteli böcek tarama ve tespit hizmeti yaptığını çalışma sırasında kanıtlarlar. Müşterilerimize karşı gösterdiğimiz yoğun ilgi ve aşırı samimi davranışlar sayesinde, müşterilerimiz bir kez daha böcek arama yaptıracakları zaman mutlaka şirketimizi tercih etmektedirler. Şirketimizden bir kez herhangi bir hizmetin yapılmasını isteyen kişi, alınan başarılı sonucunda karşısında her ihtiyaç duyduğunda Akademi Özel Dedektiflik Bürosu’nu seçmektedir.

Böcek arama tespit hizmeti, doğru sonuçlarla yapılması gerekmektedir.

GİZLİ KAMERA TESPİT HİZMETİ

Gizli kameralar, dinleme cihazlarına oranla daha az pil gücüne sahip olmaktadır. Gizli kamera tespit hizmeti sırasında, dinleme cihazı tespit hizmetinde uygulanan böcek arama yöntemleri farklılık göstermektedir. Yöntemler farklılık gösterdiği gibi çalışmalarda kullanılan cihazlarda farklı olmaktadır. Öncelikle profesyonel çalışma yaptırmak isteyen kişi ve şirketler için 3 farklı cihaz kullanılmaktadır.

  1. Gizli Kamera Tespiti Modülü
  2. Dinleme Cihazı Tespiti Modülü
  3. Termal Kamera

Gizli kamera tespiti modülü ufak ebatlarda, dinleme cihazı tespiti modülü daha kesin sonuçlar ve termal kamera profesyonel istekler için kullanılmaktadır. Profesyonel istekten sonra böcek arama yapılacağı zaman termal kamera kesinlikle kullanılmaktadır. Birçok holding/şirket yaptıracağı böcek tarama ve tespit hizmeti sırasında termal kamera kullanılmasını istemektedir. Termal kameralar kesinlikle kesin sonuç vermekte ve hiçbir zaman görevlileri yanıltmaz. Cihazlar, şirketimiz tarafından her sene sonunda değiştirildiği için, cihazların hata ve yanılma payı %0 olarak tabir edilmektedir. Kesinlikle cihazlarda herhangi bir aksaklık olmayacak ve cihazlar profesyonel şekilde sonuçlar verecektir. Dünyanın en kaliteli cihazlarını kullanarak yapılan böcek tarama hizmeti, Türkiye’de müşterilerimize 2 gün içinde sunulmaktadır. Avrupa ve Amerika ülkelerinde eğitim alan görevliler, cihazların fiziki olarak bile nasıl tespit edileceğini çok iyi bilmektedirler. Böcek arama hizmeti sırasında sadece ekipmanlar kullanılmamaktadır, aynı zamanda fiziki yöntemler ile de böcek arama devam ettirilmektedir. Fiziki yöntemlerden sonuç alınamadığı veya ortamda bir cihazın daha olduğundan şüphelenilirse, modüller ile arama yapılmaya devam edilmektedir. Şüphe tamamen ortadan kalkana kadar tüm mekan aranmaya devam etmektedir.

Gizli kamera tespit hizmeti, böcek aramadır.

Ses Takip Cihazı

Ses takibi; dinleme cihazları ve gizli kameralarla yapılabilmektedir. Gizli kameralar, ortamdan görüntüyü elde ettiği gibi aynı zamanda sesleri de takip etmektedir. Ses takibinin birçok durumda faydalı olduğu bilinmektedir, lakin cihazlar yasalara ve hukuka aykırı olarak kullanıldığı zaman büyük suç ve kabahat sayılmaktadır. Kabahat kurallarına aykırı olarak kullanılan cihazların TCK ‘Türk Ceza Kanunu’ karşısında yaptırımı hafif sayılmamaktadır. TCK da belirlenen kurallara uygun olarak kullanılan ses takip cihazı büyük fayda sağlayabilmektedir, ama kural ihlali söz konusunda devreye böcek arama uzmanları (görevliler) girmektedir. Görevlilerin yaptığı çalışma her zaman profesyonel olarak bitmekte ve çalışma sırasında en ince ayrıntılara kadar düşünülmektedir. Yapılan çalışmanın detaylı sonuçlarla bitirilmesi baz alınarak yön planları hazırlanmakta ve yön planları eksiksiz olarak sahada uygulanmaktadır. Herhangi bir aksilik söz konusu olduğunda müşterilerimize %100 ücret iadesi garantisi verilmektedir. Müşterilerimizin mağduriyet yaşamaması ve böcek arama hizmetini olabilecek en kaliteli düzeyde alması sağlandıktan sonra, yapılacak olan çalışma başarısız olursa ücret iadesi yapılmaktadır. Hizmet için ödenen KDV de dahil edilerek ücret iadesi yapılmaktadır. Müşterilerimizin kesinlikle hiçbir sıkıntı ile yüzleşmemesi ve yaptıracağı hizmetin kesin sonuçlarla bitmesi sağlanabilmektedir.

Ses takip cihazı, ortamdan duyduğu sesleri başka cihaza aktarmaktadır.

GÖRÜNTÜ TAKİP CİHAZI

Görüntü takip cihazı, gizli kameralar olarak adlandırılan minik ebatlara sahip cihazlardır. Dinleme cihazları ile görüntü takibi yapılamaz ama gizli kameralar ile ses takibi yapılabilir. Cihazların kesinlikle yasal işlemlerde kullanılması gerektiğini burada bir kez daha hatırlatmamız da fayda bulunmaktadır. Eğer cihazları kötü niyetli olarak kullanmak istiyorsanız, bu durumdan uzak durmanız konusunda vatandaşlara tavsiye verilmektedir. Çünkü; cihazları kullanan kişileri tespit etmek ve kişinin mahkemeler tarafından hüküm almasını sağlamak için böcek arama yapılmaktadır. Arama sırasında her türlü karşılaşılan olayda mahkemelere durum raporu paylaşılmaktadır. Mahkemelerin doğru kararlar vermesine yönelik hazırlanan durum raporlarında, suçlu olan kişilerin suçları nasıl işlediğine dair yer alan bütün bilgiler bulunacaktır. Cihazların kimler tarafından, hangi mağazadan ve ne zaman satın alındığını mahkemelere sunmaktayız.

Unutmayın, dedektiflik mesleğinin en önemli altın kuralları; kim, nereden, ne zaman ve niçin sistemiyle ilerlemektedir. Böcek arama yaptıktan sonra da ‘Dedektiflik ve Araştırma’ yöntemlerini kullanarak cihazları kimin, nasıl satın aldığı araştırılmaktadır. Araştırma sonuçlarının hepsi yukarıda da belirtildiği üzere savcılık karşısına, oradan da mahkeme karşısına çıkartılarak, suçlu olan kişinin hükmünün kesilmesi sağlanmaktadır. Suçlu olan kişileri hiçbir zaman cezasız bırakmıyor ve ses takip cihazı, görüntü takip cihazı gibi faydalı cihazları kötü emellerine alet eden kişilerin yaptıkları yanlarına kar kalmamaktadır. Bize gelen herhangi bir müşterimize, yaptıracağı böcek arama çalışması karşılığında muhakkak çözüm alacağının garantisi verilmektedir. Alınan kesin çözümler ile müşterilere bulabilecekleri en kaliteli hizmet sunulacaktır. Müşterilerin ‘sonuç odaklı’ özel dedektiflik çalışmasından profesyonel şekilde fayda görmesi sağlanacaktır.

Görüntü takip cihazı, ses takip cihazının görüntü alanı olmaktadır.nt

Böcek Tarama Cihazı Nedir?

Böcek tarama cihazı; ‘kamera bulucu, böcek bulucu dedektör’ olarak adlandırılmaktadır. Şirketimiz tarafından dedektörlerin profesyonel amaçlarda kullanılması sağlanmaktadır. Kesin sonuçlar almak için başlattığımız hizmetler, amaç tam olarak karşılanana kadar devam etmektedir. Amaç ne zaman tamamlanır ve müşteriler ne zaman memnun kalır ise başlatılan böcek arama hizmeti o zaman bitmektedir. Arama hizmetinin ayrıntılı olarak uygulanması ve sıkıntısız çözüm uygulaması gerekmektedir. Ayrıntılı olarak çalışmaların yapılmasına yönelik başlatılan çalışmalar, Türkiye’deki en kaliteli Özel Dedektif Şirketleri tarafından sağlanabilmektedir. Dedektifler, hem cihazın bulunacağına dair %100 garanti vermekte hem de böcek tarama çalışmasını kısa sürede bitireceğinin garantisini vermektedir. Stratejik analizlerle başlatılan çalışmalar 3 farklı şekilde ilerlemektedir:

  1. Böcek tarama da gelen talep
  2. Böcek arama için uzman analizi
  3. Böcek arama hizmetinin uygulanması

3 farklı çalışma standardı da profesyonel kişiler tarafından uygulanmalı ve kesin sonuçlar vermelidir. Kesin sonuçlarla yapılan çalışmalardan her zaman memnun kalınmaktadır. Bugüne kadar yaptığımız çalışmalardan bir tane bile memnun kalmayan müşteri bulunmamaktadır. Çünkü; çalışma sırasında istenen çözüme ulaşılamaz ise müşterilerimize verdiği ücretler geri iade edilmektedir. Böcek tarama sırasında böyle garantiler verebilen şirketlerin sayısı oldukça az olmaktadır. Böylesine önemli bir ayrıntıya dikkat eden Akademi Özel Dedektiflik Bürosu, uyguladığı yöntem karşısında müşterileri tarafından her zaman en doğru kararların alınmasını sağlamaktadır.

Böcek tarama cihazı, böcek aramada kullanılmaktadır.

CASUS YAZILIM 'YENİ NESİL BÖCEK'

Yeni nesil böcek olarak adlandırılan ‘casus yazılım’, ne yazık ki birçok kötü niyetli kişi tarafından kolaylıkla bulunabilmektedir. Böcek arama yaptırmak için yanınıza gönderdiğimiz uzmanlara, telefonunuzda casus program olduğuna dair şüphelerinizi ve düşüncelerinizi aktarabilirsiniz. Uzmanlarımız, müşterilerden casus program tespiti üzerine gelen istekler için tespit programını yanında aldıkları bilgisayarlarda getirmektedirler. Akademi Dedektiflik tarafından kullanılan casus program tespit programlarına internetten ulaşılması imkansızdır. Çünkü firmamızın anlaştığı şirket, yazılımları ne internete yüklemekte nede Türkiye’deki diğer firmalara satışını yapmaktadır. Türkiye’de, sahip olduğumuz casus yazılım başka herhangi bir firma ve şirkette bulunmamaktadır. Sadece şirketimizin böcek tarama ekiplerinde yazılımlar bulunmaktadır. Ve verdiğimiz garanti ile birlikte kullandığınız akıllı cep telefonları, kötü amaçlı yazılımlardan tamamen korunmaktadır.

Yeni nesil böceklerden (casus programdan) korunma amacı olarak; internette sadece güvenilir bulduğunuz bağlantıya tıklamanız, sadece tanıdığınız kişilerden gelen bağlantıları açmanız ve akıllı cep telefonlarını yalnızca güvenilir kişilere vermeniz gerekmektedir. Yeni nesil böceklerden korunmak amacı ile böcek arama uzmanları tarafından müşterilere tavsiyeler sunulmaktadır. Uzmanlarımız, yaptığı her türlü çalışmada müşterilerine uygulaması için böcekler ve casus yazılımlar hakkında tavsiyeler vermektedir. Verilen tavsiyeler müşteriler tarafından uygulandığı zaman, müşterilerin bir daha asla böcek arama hizmetine ihtiyacı olmayacağının garantisi verilmektedir. Yapılan böcek tarama sırasında uygulanan her çeşit yöntem, müşterilerimizin detaylı olarak sonuç alması ve istediklerine kısa yollardan ulaşabilmesi için uygulanmaktadır. Türkiye’nin en güvenilir böcek tarama hizmeti; İstanbul’da faaliyette bulunan Akademi Özel Dedektiflik Bürosu tarafından uygulanmaktadır.

Casus yazılım, yeni nesil böcektir.

Böcek Nedir?

Böcek; minik ebatlarda ve gizli olması amacıyla üretilen, hedef ortamdan aldığı sesleri ‘alıcı’ olarak tanımlanan cihazlara ileten bir ‘verici’ aletidir. Böceklere ‘verici’ denilmektedir. Bunun sebebi; ortamdan aldığı sesleri tıpkı bir cep telefonu gibi tanımlı bulunduğu cihaza aktarmasından kaynaklanmaktadır. Böcek arama; özel dedektiflik büroları gibi kurumsal ve profesyonel çalışan kişi/kişiler tarafından vatandaşlara sunulmakta olan bir hizmet seçeneğidir. Akademi Özel Dedektiflik Bürosu, müşterilerine profesyonel böcek tarama sunacağı yönünde kontrat hazırlamaktadır. Hazırlanan kontratın içinde müşterilerin sıkıntılarından %100 arınacağı ve problemlerin bir daha asla ama asla karşısına çıkmayacağının garantisi olmaktadır. Müşterilerin her zaman için doğru hesaplamalar ile hizmet alabilmesi sağlanmakta ve bizden kaynaklanan problemler yaşamaması yönünde hesaplamalar yapılmaktadır. Böcek tarama uzmanlarının hakim olduğu böcek tespiti çalışmalarında, ‘böcek nedir?’ sorusunun cevabı müşterilere tam olarak tanımlanmaktadır. Müşterilere uygulamalı olarak böceklerin neler olduğu gösterilmektedir. Arama yapılacak mekana çeşitli böcekler götürülmekte ve müşterilerin cihazları yakından tanıması sağlanmaktadır. Bu sayede, müşteriler bir daha gösterilen cihazlarla karşılaştığı zaman, profesyonel böcek arama yardımı olmadan kendi başlarına böcekleri etkisiz hale getirebilirler. Cihazların oraya kimler tarafından yerleştirildiğini öğrenmek istiyorsanız, kesinlikle özel dedektif yardımı almanız gerekmektedir. Dedektif yardımı olmadan, cihazların kim tarafından yerleştirildiğinin öğrenilmesi kesinlikle olanaksız sayılmaktadır.

Böcek, dinleme cihazına denilmektedir.

 

BÖCEK ARAMA OLMAKSIZIN BÖCEKTEN KORUNMA YÖNTEMLERİ

Böcek arama olmaksızın böcek korunmanın en etkili yönetimi; yanınızda Sinyal Kesici Jammer taşımak olmaktadır. Bu sayede böcek arama hizmetini profesyonel olarak yaptırmadan dinleme cihazı ve gizli kameraları etkisiz hale getirebilirsiniz. Uzaktan bilgi alışverişi yapan cihazları etkisiz hale getiren Sinyal Kesici Jammerlar, cihazlarda bilgi aktarımı olmasını kesinlikle durdurabilir ancak hafızasına kayıt yapan cihazları etkisiz hale getiremezler. Bilgi aktarımını hafızasına depolayan cihazların bulunması ve etkisiz hale getirilmesine yönelik kaliteli böcek tarama yapılması gerekmektedir. Türkiye’de kaliteli böcek tarama hizmetini, özel dedektiflik büroları müşterilerine sağlayabilmektedir. Araştırma konularında her zaman dedektiflere güvenebilirsiniz. Özel dedektifler, Türkiye’de ve tüm dünya genelinde müşterilerinin can ve mal güvenliğini sağlamak amacıyla hizmet gerçekleştirmektedir.

Türkiye’deki özel dedektifler, Türk örf ve adetlerine, ahlak kurallarına ve toplum kurallarına uyarak hizmet sağlamaktadırlar. Türk ahlak kurallarına uygun gizlilik çerçevesinde sunduğumuz böcek arama hizmeti, dünyada yapılan diğer çalışmalardan farklı olmaktadır. Türkiye’nin en başarılı çalışmalarına ev sahipliği yapan Akademi Özel Dedektiflik Bürosu, müşterilerinin her türlü sıkıntısına doğru zamanlama ile karşılık verebilmektedir. Doğru yapılan analizler ve yön planları sonucunda müşterilerimize bulunduğu durumdan çıkması için 2 farklı böcek arama tekniği sunulmaktadır. Arama tekniklerinin eksiksiz olarak uygulanarak müşterilere faydalı olabilmesi sağlanmakta ve dünya standartlarına uygun teknikler ile Türkiye’de çalışmalar tamamlanmaktadır. Çalışmalarda karşılaşılan eşya ve nesnelerin hepsi ayrıntılı bir şekilde aranmaktadır.

Kendi başınıza temin ettiğiniz böcek arama modülleri ile bu durum olabilmektedir.

Dinleme Cihazları, Böcek ve Gizli Kamera Tespiti

Dinleme cihazları, böcek ve gizli kamera tespiti farklı yöntemler kullanılarak yapılan çalışmalar olmaktadır. Her şirketin kendine özgü böcek tarama teknikleri bulunmaktadır ancak şirketlerin yaptığı çalışmalarda kalite oranları ne yazık ki aynı olmamaktadır. Kalite oranının en yüksek olduğu çalışmaları tercih etmek istiyorsanız; Akademi Özel Dedektiflik Bürosu ile anlaşabilir ve dinleme cihazları, böcek ve gizli kamera tespiti konusunda ilgili talimatlarda bulunabilirsiniz. Müşterilerimizden gelen talimatların hepsi şirketimiz için önemli olmaktadır ve durumdan nasıl daha hızlı bir şekilde kurtulunacağı hesaplanmaktadır. Yapılan çalışmalarda her zaman müşterilerimize faydalı olabilmeye çalışılmaktadır. Bu sebepten dolayı müşterilerimizden gelen talimatların hiçbirinde ayırt yapmaksızın hizmet gerçekleştirilmektedir. Böcek arama çalışmaları tamamen profesyonel olup bilgili kişiler tarafından uygulanmaktadır. Çalışmaların hassasiyet sınırında gerçekleşmesi ve güvenilir olarak müşterilere sunulması gerekmektedir. Gerekenlerin yapılması konusunda şirketimize ve çalışanlarına her zaman güvenebilirsiniz. Karşılaştığınız her türlü kötü durumda sizlere tavsiyelerimiz olabilir. Verdiğimiz tavsiyelerin hepsi, karşılaştığımız olaylarda kişilerin hayatlarından alınan kesitler olmaktadır. Verdiğimiz tavsiyeler, müşterilerimiz için en doğru kararlar olmaktadır. Böcek tarama uzmanları, müşterilerimizin her zaman daha güvenli ve daha sakin bir hayat yaşaması yolunda faaliyetler takip etmektedirler. Sahada uygulanan faaliyetler hakkında müşterilerimize ayrıntılı açıklamalar yapılmaktadır.

Firmamız tarafından uygulanan profesyonel böcek arama çalışmadır.

BÖCEK TARAMA SIRASINDA KARŞILIKLI GÜVEN

Dinleme cihazları, böcek ve gizli kamera tespiti (böcek arama) sırasında, müşteriler ile hizmet veren şirketin birbirlerine karşılıklı güven duymaları gerekmektedir. Yaptığımız işleri ve referanslarımızı araştırdığınız zaman, işlemler hakkında nasıl profesyonel yaklaşımlar sergilediğimizi ve her zaman nasıl kaliteli sonuçlar aldığımızı görebilirsiniz. Dünyanın en kaliteli cihazlarıyla yapılan çalışmalarda, şirketimiz aracılığıyla her müşterimize büyük güven duygusu yansıtılmaktadır. Sonuçta insanlar, özel dedektiflerden, böcek arama hizmetini içini rahatlatmak ve var olan sıkıntılarını aşmak için istemektedirler. Yönlendirilen görevliler, müşterilerin karşılaştığı sıkıntıların ortadan kesinlikle kaldırılacağını, müşterilerimize her defasında hatırlatmaktadır. Dünya genelinde yaptığımız çalışmalar, Türkiye’de yapacağımız başarılı çalışmaların teminatı olarak gösterilmektedir. Türkiye’deki çalışmalarda her zaman profesyonel sonuçlar alınmasına yönelik projeler oluşturulmaktadır.

Böcek tarama sırasında karşılıklı güven ile müşterilerimizle daha kolay çalışma yapılabilmektedir. Karşılıklı güven olmaksızın hiçbir böcek tarama hizmeti, kesin sonuca kavuşamaz. Kesin sonuçların alınması ve profesyonel yöntemlerin uygulanması için güven olmaz ise olmazlar arasında gösterilmektedir. Özel dedektiflerin yaptığı çalışmaları her zaman gönül rahatlığıyla tercih edebilir ve çevrenize önerebilirsiniz. Şirketimiz, müşterilerini hiçbir zaman mahçup konumuna düşürmek istememektedir. Böyle bir istekten ötürü yönlendirmeyle yapılan böcek arama sırasında daha profesyonel yöntemler uygulanmaktadır. Türkiye’nin 81 farklı vilayetinde bizden hizmet talebinde bulunabileceğinizi biliyor muydunuz? Evet, yanlış duymadınız; Akademi Özel Dedektiflik Bürosu ayrıcalığı ile uygulanan böcek tarama hizmetini Türkiye’nin istediğiniz şehrinde ve istediğiniz zaman arayabilir ve profesyonel çalışanlarımızdan destek isteyebilirsiniz.

Böcek arama sırasında karşılıklı güven oldukça önemlidir.

Dinleme Cihazı Bulma ve Tarama Çözümleri

Bu makalemizde, ‘dinleme cihazı bulma ve tarama çözümleri’ başlığına yönelik araştırma yapan kişiler için kaçırılmayacak nitelikle fırsatlı bilgiler sunulmaktadır. Akademi Özel Dedektiflik Bürosu olarak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan her bireyin sahip olduğumuz bilgilerden istifade edilmesi sağlanmaktadır. Şirketimizin en temel prensibi; yardımı ihtiyacı olan kişilere, maddi çıkar gözetmeksizin yardım etmektir. Maddiyat anlamında fazla birikime sahip olmayan kişilere bile gerekli yardım sunulmakta ve hiçbir zaman bilgilerimiz gizli tutulmamaktadır. Dinleme cihazı bulma ve tarama çözümleri: Başta böcek arama çalışması olmaktadır ve sonrasında Sinyal Kesici Jammerlar gelmektedir. Böcek arama çalışması, dinleme cihazı ve gizli kameraya karşı kesin sonuç veren yöntem olmaktadır. Yöntemin ayrıntılara dikkat eden kişiler tarafından verilmesi sağlanmaktadır. Ayrıntılara dikkatli şekilde yaklaşım sergileyen böcek arama ekipleri, hiçbir ayrıntıyı es geçmeyecek ve çalışma ne kadar sürerse sürsün, hiçbir zafiyet göstermeden hizmeti devam ettirecektir. Ekiplerimiz hakkında duyduklarınızın hepsi, her zaman gerçeği yansıtmıyor olabilmektedir. Gerçeği öğrenmek için, şirketimizin başarıyla tamamladığı böcek arama çalışmalarının referanslarına bakabilirsiniz. Referanslarımızı incelediğiniz zaman, çalışmaların ne kadar profesyonel yapıldığını görebilirsiniz. Çalışmalarımızın hepsi bilgili kişiler ayrıcalığı ile müşterilerimize sunulmaktadır.

Dinleme cihazı bulma yöntemleri çok kaliteli olmaktadır.

KESİN SONUÇ GARANTİSİ

Özel dedektiflerden hizmet isteyen müşteriler iyi bilmektedirler ki; yapılan her çalışmada kesin sonuç garantisi verilmektedir. Kesin sonuç garantisiyle yapılan çalışmaların hepsi, müşterilerin istediği doğrultularda ilerlemektedir. Çalışmaların profesyonel olarak hesaplanması ve kaliteli yöntemlerle uygulanması gerekmektedir. Kaliteli yöntemler ile uygulanan böcek arama, amatör firmaların yaptıklarından inanın çok daha farklı olmaktadır. Amatör gruplar, yaptıkları arama karşısında daha az ücret talebinde bulunabilirler ama çalışmaların kalitesi kesinlikle aynı olmamaktadır. Amatör gruplar tarafından yapılan böcek tarama çalışmaları kesinlikle gerçeği tam olarak yansıtmamaktadır. Birkaç bin TL daha fazla paranızın gideceğinden dolayı profesyonel şirketleri tercih etmiyorsanız, amatör gruplara yaptıracağınız çalışmalarda dolandırılma ihtimalinizin olduğunu sizlere tekrar hatırlatmakta fayda bulunmaktadır. Kesin sonuç garantisi ile böcek tarama yaptırmak, Türkiye’de bulabileceğiniz en kaliteli hizmetlerin arasında yer almaktadır.

Şirketimizin farki ile müşterilere %100 kesin sonuç garantili ve çözüm odaklı hizmetler sunulmaktadır. Dedektifler, böcek tarama sırasında kesinlikle sonuca odaklanır ve sonucun kısa sürede ortaya çıkmasını sağlarlar. Tarama sırasında yapılan incelemelerin hepsi müşterilerimizin daha kaliteli sonuçlar almasına yönelik olmaktadır. Kaliteli sonuç almak isteyen müşterilerimize özel fırsatlar oluşturulur ve fırsatlar ayrıcalıklarla birlikte sunulmaktadır. Arama yaptırmak için Türkiye’deki en kaliteli şirketi bulmayı istiyorsanız, sizlere en kaliteli böcek arama hizmetinin kim tarafından sağlandığını söyleyelim; bu isim kesinlikle Akademi Özel Dedektiflik Bürosu olmaktadır. Ayrıcalıklı fırsatlardan müşterilerimizi her zaman faydalandırır ve müşterilerimizin uygun yöntemlerle arama yaptırmalarını sağlarız. Kesin sonuç garantisi: İşimizi ne kadar profesyonel yaptığımızı göstermesi anlamında müşterilerimize sunulmakta olan bir kontrattır.

Firmamız tarafından müşterilerimize böcek arama hizmetinde kesin çözüm garantisi verilmektedir.

Casus Yazılım Tespiti

Casus yazılım tespiti, uygun yöntemlerle ve gerekli bilgisayar programları ile akıllı cep telefonlarını kötü amaçla dinlemek isteyen kişilerin amaçlarına ulaşmasını engellemeye yönelik yapılmakta olan hizmet seçeneğidir. Telefon takip yazılımları olarak da bilinen casus yazılımlar, son yıllarda büromuzun karşısına oldukça fazla çıkmaktadır. Programlara kolaylıkla ulaşılabiliyor olması, cihazların kötü amaçlı kişiler tarafından kullanılıyor olmasını sağlamaktadır. Kötü amaçlı kişilerin yaptıkları bu durum karşısında müşterilerimizin can ve mal güvenliğini korumak amacıyla casus yazılım tespiti yapılmaktadır. Casus yazılımlar; Android, iOs, Os ve Windows Phone işletim sistemlerinde çalışmaktadır. Android işletim sistemine sahip akıllı cep telefonları; Samsung, Asus, Sony, General Mobile, Huawei ve Vestel olmaktadır. iOs işletim sistemine sahip akıllı cep telefonları, sadece Apple olmaktadır. Os işletim sistemi, şu anda faaliyet göstermeyen ve yakın bir zamanda iflas etmiş olan BlackBerry tarafından kullanılmaktadır. Ve son zamanlarda sıklıkla vatandaşlar arasında kullanılan Nokia akıllı cep telefonlarının kullandığı işletim sistemleri, Windows Phone olmaktadır. Casus yazılım tespiti yaptırmak için bizlere getirdiğiniz cep telefonlarının marka ve modelleri oldukça önemli olmaktadır. Çünkü cihazların hepsi farklı işletim sistemlerinde çalıştığı için, tek bir program, bütün akıllı cep telefonlarına etki etmemektedir. Her farklı işletim sistemi için, farklı programlar kullanılmaktadır.

Casus yazılım tespiti, böcek arama uzmanları tarafından uygulanmaktadır.

CASUS YAZILIMDAN KORUNMAK İÇİN GÜVENİLİR TELEFON HANGİSİDİR?

Casus yazılım saldırılarına karşı en güvenilir telefon maalesef bulunmamaktadır ama bu duruma iOs işletim sistemi ile Apple marka cep telefonu gösterilebilir. Çünkü Apple marka cep telefonlarına kolaylıkla casus yazılım atılamaz. Casus yazılım tespiti için bizlere gelen müşteriler, genellikle Android cihazlar kullanmaktadırlar. Apple cep telefonlarına casus yazılım yüklenebilmesi için, hedef Apple marka akıllı cep telefonunun iCloud şifresinin ve giriş bilgisinin bilinmesi gerekmektedir. Fiziki temas sağlanarak Apple marka akıllı cep telefonlarına casus yazılım kesinlikle yüklenemez. Bunun için en güvenilir telefon; Apple olmaktadır. Casus yazılım tespiti için gelen müşterilerimizin yukarıda da dediğimiz gibi çoğunluğu Samsung, Huawei, Asus ve Sony kullanmaktadırlar. Cihazlardan casus yazılımların tam olarak silinmesini sağladıktan sonra, cep telefonlarına yazılımların bir daha yüklenmemesi için müşterilere tavsiyeler verilmektedir.

Verilen tavsiyelere uyulduğu müddetçe, casus program tespiti yaptırmaya bir daha asla gerek duymayacaksınız. Öncelikle bilmeniz gereken konu, uzaktan hiçbir şekilde Android ve Windows cep telefonlarına yazılım yüklenemiyor olmasıdır. Bu telefonlara yazılımların yüklenmesi için, telefonlardan uygulamanın indirilmesi ve/veya bağlantıya dolaylı bir şekilde tıklanması gerekmektedir. Müşterilerimize verdiğimiz tavsiyeler ile müşterilerimizin bir daha casus program tespiti ile işi kalmaması sağlanmaktadır. Şirketimiz, yapılan çalışmanın kaliteli olması, müşterilerin isteklerinin her zaman karşılanması ve profesyonel çözümler alınmasına yönelik yapılan çalışmalar ile sizlerin karşısına gelmeye devam etmektedir. Programların nasıl çalıştığı hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız, şirketimizin çağrı merkezini 7 gün 24 saat boyunca arayabileceğinizi unutmayınız.

Maalesef böyle bir cep telefonu bulunmamaktadır.

Böcek (Dinleme Cihazı) Çeşitleri

Elde edilmek bilgiler için kullanılan dinleme cihazları, bazı durumlarda yasadışı olarak faaliyet göstermektedir. Böcek (dinleme cihazı) çeşitleri, insanların aklına hayaline sığmayacak şekilde üretilmektedir. Böcek (dinleme cihazları), çok yönlü araştırmalar yapıldıktan sonra üretilmeye başlanmaktadır. Ofis, araç, ev ve işyeri için farklı modellerde ve farklı markaların ürettiği cihaz seçenekleri bulunmaktadır. Böcek arama sırasında tüm bu cihazların eksiksiz olarak aranması sağlanmakta ve tespit edilen cihazlar hızlı yöntemlerle etkisiz hale getirilmektedir. Böcek (dinleme cihazı) çeşitleri: USB ses kayıt cihazı, priz dinleme cihazı, abajur dinleme cihazı, çanta dinleme cihazı, duvar dinleme cihazı, klavye dinleme cihazı, mouse ortam dinleme cihazı, kablosuz priz dinleme cihazı, kalem ses kayıt cihazı, mp3 ses kayıt cihazı, dijital resim çerçevesi kayıt cihazı, çakmak ses kayıt cihazı ve şarj kablosu dinleme cihazı şeklinde üretilmektedir. Şirketimizin görevlileri (böcek arama uzmanları) tarafından uygulanan böcek arama hizmetinde, yukarıda bahsedilen cihazların detaylı araştırmaları sağlanmaktadır. Cihazlar ile sizlerden gizli bilgilerinizi elde etmek isteyen kişilere tokat gibi cevap verebilirsiniz. Şirketimizin sunduğu dinleme cihazı tespit hizmetini yaptırabilir ve sizlerden bilgi toplamak isteyen kişilerin kimlik bilgilerini elde edebilirsiniz. Bu ahlaki kurallara uygun olmayan durumu yapan kişilere mahkemelerde karşılık vermeniz için böcek tespiti çalışmaları yapılmaktadır.

Böceklerin birçok çeşidi bulunmaktadır.

KABLOLU-KABLOSUZ PRİZ DİNLEME CİHAZI

En sık karşılaştığımız durumlardan bir tanesi de; ‘kablolu ve kablosuz priz dinleme cihazı’ olmaktadır. Uzmanlarımızın böcek arama yaparken en çok karşılaştığı dinleme cihazları arasında yer alan prizler, şirketimize başvuran ve çözüm arayan müşterilerimizin çoğunluğunun dinlendiği böcekler olmaktadır. Priz dinleme cihazlarına GSM kaynaklı sim kartı takılmaktadır ve cihazlar ortamdan topladıkları sesleri tıpkı bir cep telefonu gibi karşı tanımlı olduğu cihazlara aktarmaktadır. Priz dinleme cihazı, ortamda herhangi bir ses tespit ettiğinde, tanımlı olduğu cep telefonu otomatik olarak aramakta ve cihazı kullanan kişiye anlık olarak durum raporu vermektedir. Cihazları kullanan kişiler kullandıkları cep telefonlarına ‘görüşme kaydetme programları’ indirmektedirler ve cihazdan arama geldiği sırada görüşme kaydetmeyi aktif hale getirmektedirler.

Böcek tarama görevlileri tarafından öğreneceğiniz daha çok bilgi ve alacağınız birçok tavsiye bulunmaktadır. Uzmanlarımız, tamamen müşterilerimizin güvenliğinin korunması yönünde profesyonel çalışmalar yapmaktadır. Yapılan çalışmaların sınırları müşteriler tarafından belirlenmektedir. Çalışmaların disiplinli ve dikkatli kişiler tarafından yapıldığını ve hizmeti verenlerin her zaman profesyoneller arasından seçildiğini unutmamanız gerekmektedir. Türkiye’nin en kaliteli böcek arama modüllerine sahip olan Akademi Özel Dedektiflik Bürosu, yaptığı her çeşit çalışmasında bir numara olmaya hak sahibi olmaktadır. Türkiye’de rakip şirket ve holdinglere göre birçok avantajı bulunan şirketimiz, müşterilerinin sıkıntıları tam sonuçlanana kadar verdiği hizmette devam etmektedir. Hizmetlerin kalite sınırlarını şirketimizin yetkilileri belirlemektedir ve verilen her hizmetin standartların ötesinde olan kalite ile sunulması sağlanmaktadır.

Kablolu, kablosuz dinleme cihazları, böcek arama sırasında karşılaştığımız en çok cihazdır.

Gizli Kamera ve Böcek Arama Ücretleri

Gizli kamera ve böcek arama ücretleri (fiyatları) konusunda müşterilerimize görüşme yapılmadan ne yazık ki net bir rakam verilememektedir. Net bir rakam söylenmesi için müşteriler ile cep telefonundan kısa bir görüşme yapılması gerekmektedir. Türkiye’de en uygun fiyatlara böcek arama hizmetlerini sunan ve kalitesinden hiçbir şekilde ödün vermeyen şirketlerin arasında yer almaktayız. Çalışma yaptığımız süre boyunca en kaliteli sonuca ulaşabilme konusunda müşterilerimize çeşitli yöntemlerle hizmet verilmektedir. Verilen hizmetlerde kesinlikle herhangi bir sınırlama ve/veya belirli bir ücret bulunmamaktadır. Alanın metrekaresi, yapılacak çalışmanın konumu, hangi saatte olacağı, şirkette mi veya evde mi arama olacağı gibi konular fiyatları doğrudan etkileyebilmektedir. Fiyatları net olarak öğrenmeniz için, yukarıda bahsettiğimiz durumları tamamen öğrendikten sonra çağrı merkezimizi arayabilir ve ücretin net karşılığını öğrenebilirsiniz. Böcek arama ücretini hemen öğrenebilmek için internet sayfasının başında bulunan iletişim adreslerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Şirketimizin yaptığı çalışmalarda kesinlikle hiçbir zaman sınırlaması bulunmamaktadır. Yani çalışmalarda belirli bir süre yoktur ve yetkililer 7/24 iş anlayışı ile hizmet vermektedir. Verilen hizmetin kalitesi, verdiğimiz ücreti değiştirmemektedir. Türkiye’deki en kaliteli böcek tarama hizmeti, şirketimiz tarafından en uygun fiyatlarda müşterilerimize sunulmaktadır.

Böcek arama ücretleri, mekana göre belirlenmektedir.

BÖCEK TARAMA

Böcek tarama, böcek arama çalışmasının eş anlamıdır. Yani her iki kelimede söylenirken aynı şey kastedilmektedir. Çalışmaların hiçbir farklılığı ve değişkenliği bulunmadığı gibi yapılan çalışmaların sonucu da aynı olmaktadır. Tarama alanında uzman kadro ile birlikte çalışan Akademi Özel Dedektiflik Bürosu, müşterilerinden aldığı talimatları vakit kaybetmeden yerine getirmeye çalışmaktadır. Vakit kaybetmeksizin yapılan çalışmaların değeri ve önemi müşteriler için daha çok olmaktadır. Dinleme cihazları ve gizli kameralarla takip edildiğinizi düşünüyor ve bu durumu ortaya çıkarmak istiyorsanız, fazla zaman kaybetmeksizin böcek tarama yaptırmak için bizimle irtibat kurmanız gerekmektedir. Şirketimiz tarafından, çalışmaların dikkatli bir şekilde değerlendirildiği ve olumlu yönlerde müşterilere hizmet verildiği doğru olmaktadır. Referanslarımıza bakarak bizim hakkımızda kesin bir değerlendirme yapabilirsiniz.

Kazandığımız referanslar, böcek tarama da ne kadar profesyonel olduğumuzu yansıtmaktadır. Çalışma süresi boyunca uygulanan kaliteli yöntemler, çalışmaların gidişatını doğrudan etkilemektedir. Uzman kadronun eşliğinde hazırlanan yön planları, bilirkişiler tarafından icraate dökülmekte ve eksiksiz olarak uygulanmaktadır. Hakkımızda duymak istediğiniz herhangi birşey varsa böcek arama uzmanları ile irtibata geçebilirsiniz. Şirketimizin yetkilileriyle görüşmek için randevu alınması gerekmektedir. Randevular, 7/24 çalışan çağrı merkezi tarafından verilmektedir. Genellikle randevularımız dolu olmaktadır ama şirketimizin çağrı merkezini aradıktan sonra böcek tarama yaptırmak istediğini söyleyen müşterilerimize, ileri tarihe bir randevu verilmektedir veya müşterilerimizin evinde görüşme yapılması için arama ekipleri yanlarına yönlendirilmektedir. Müşteriler tarafından verilen adrese fazla zaman kaybetmeden teşrik edilmekte ve durumun biran önce çaresine bakılmaktadır.

Böcek tarama, profesyonel bir çalışmadır.

Dinleme Cihazı Tarama ve Bulma Çözümleri

Dinleme cihazı tarama ve bulma çözümleri, Akademi Özel Dedektiflik Bürosu tarafından uzun yıllardır faaliyette bulunulan bir hizmet dalıdır. Akademi Dedektiflik tarafından verilen böcek tarama hizmeti, Türkiye’de eşi benzeri görülmemiş taktikleri içinde barındırmaktadır. Dünyada bulunan çeşitli arama modülleriyle yapılan araştırmalar, Türkiye’de yapılan çalışmaların kalitesiyle bire bir aynı olmaktadır. Çalışmaların özenli ve hassas yaklaşımlarla gerçekleştiğini bilen kişiler, hizmet yaptırabilmek için genellikle bizleri büromuzu tercih etmektedirler. Büromuzun teşrik ettiği araştırma alanları, en fazla 90 dakikalık araştırmanın sonucunda tertemiz olacaktır. Arama yapılan mekanın içinde bulunan en ince ayrıntılar dahil hesaplandıktan sonra çalışma yapılacaktır. Böcek tarama durumunda karşılaşılan herhangi bir eksikliğin giderilmesi yönünde yapılan çalışmalar, hizmet isteyen müşterilerimizin her zaman daha iyi sonuca ulaşabilmesini sağlamaktadır. Daha iyi sonuçlarla yapılan çalışmalar, çözüme ulaşma konusunda en kısa yollardan bir tanesi sayılmaktadır. Hizmetin ilerleyiş aşamasında kaydettiğimiz tüm aksilikleri ve karşılaştığımız tüm suç olaylarını Kolluk Kuvvetlerine bildirme zorunluluğumuz bulunmaktadır. Karşılaştığımız tüm suç içeren olaylar, emniyet güçlerine anında rapor şeklinde gönderilmektedir. Türkiye’nin en kaliteli böcek tarama donanımlarına sahip şirketinden hizmet almak istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz.

AKADEMİ ÖZEL DEDEKTİFLİK BÜROSU

Akademi Özel Dedektiflik Bürosu, Türkiye’de resmi faaliyetler gerçekleştirmekte olan ve adres tespiti, eş takibi, borçlu tespiti, boşanma davalarında delil toplama, velayet davalarında delil toplama, bilişim dolandırıcılığı, hukuki danışmanlık, kurumsal denetim, firma analizi, marka sahteciliği araştırması, öğrenci takibi, personel araştırması, teknik sanal takip, veri kurtarma, özel yakın koruma, kayıp şahıs, itibar yönetimi, evlilik öncesi araştırma, böcek arama ve gizli kamera tespiti gibi teknik bilgi gerektiren konularda harika hizmetler sunulmaktadır. Müşterilerin sıkıntılarına tam olarak yetişebilmek amacıyla düzenlenen çalışmalar, sıkıntının ortadan eksiksiz kaldırılmasına yönelik tasarlanmaktadır. Her türlü sıkıntının eksiksiz bir şekilde ortadan kaldırılmasında görev yapan dedektifler, müşterilerine sundukları çeşitli araştırmalar sayesinde harika sonuçlar çıkarabilir.

“Böcek Arama” adlı hazırladığımız sayfanın sonuncu makalesine gelmiş bulunmaktayız. Böcek arama, böcek tarama, dinleme cihazı tespiti, gizli kamera tespiti, casus yazılım tespiti, dinleme cihazı bulma ve gizli kamera bulma gibi konularda daha fazla içerik öğrenmek isterseniz Akademi Özel Dedektiflik Bürosu’nu 7/24 arayabilir ve gerekli olan teknik bilgileri alabilirsiniz. Müşterilerimizin ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının selameti için uygulanan yöntemler, hizmet verilen kişilerin profesyonel sonuçlar ile bilgi öğrenilmesini sağlamaktadır. Yöntemlerimiz, tekniklerimiz, donanımlarımız hakkında daha fazla bilgi için bize ulaşmanız gerekmektedir. Müşterilerimize yönelik olarak sunduğumuz böcek arama bilgileri umuyoruz ki işe yarar bilgiler olacaktır. Şirketimizin kuruluş tarihi ve böcek tarama çalışmalarına ne zaman başladığı hakkında daha fazla bilgiye ek sayfalardan ulaşabilirsiniz. Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde böcek tarama hizmeti almak istediğiniz zaman mutlaka Akademi Özel Dedektiflik Bürosu’na ulaşmanız gerekmektedir.

Böcek Arama ve Gizli Kamera Tespiti

Son zamanlarda gizli kamera kullanımı ve böcek kullanımına dair artan haberlerin karşımıza çıkıyor olması Akademi Özel Dedektiflik Bürosu olarak yıllardır sunmuş olduğunuz böcek arama ve gizli kamera tespiti uygulamamıza dair bazı açıklamalar yapmamıza neden oldu. Çıkan haberlerin devlet erkanlarının bile dinleniyor ve izleniyor olduğu şekilde duyurulması, sıradan insanda da ‘bende dinleniyor muyum?’sorusuna neden oldu. Bu noktada dinlendiğiniz ya da izlendiğiniz kanısına vardıysanız bize başvurmanızı ve sorunun kısa sürede halledilmesini izlemenizi öneririz.

Öncelikle belirtmemiz gerekir ki böcek yani dinleme cihazı çok küçük bir alet olduğu için bütün her yere yerleştirilebilir ve hiç ummadığınız yerlerde dinleme sağlanabilir. Örneğin çok önemli bir bilgi içerdiğini düşündüğünüz konuşması makam odanızda değil erkekler tuvaletinde yaparak kimsenin sizi dinlemediğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Dinleme cihazı odanızda değil cebinizde cep telefonunuzun içinde olabilir. Telefonlar üzerinden yapılan dinlemelerin olduğunu bildiğiniz için telefonunuzu oda da bırakmış olabilirsiniz. Peki ya gömlek cebinizde yer alan kaleminizden hiç şüphelendiniz mi? Şüphelenmediğiniz değil mi? Ancak dinleme yapmak isteyen kişi cihazı buraya yerleştirmiş olabilir ve sizi her yerde dinliyor olabilir. Böcek ve gizli kamera tespiti için dedektif yardımı alarak bu sorunu çözebilirsiniz.

Böcek arama ve gizli kamera tespiti dedektifleri ise bu cihazları bulmak için teknik ekipman kullanmaktadırlar. Bunun için dedektör ve termal kamera kullanan uzmanlar sizin dinlenebileceğinizi düşündüğünüz ya da dedektiflik firmasının öngörüde bulunduğu bütün alanlarda arama yapılır. Tespit edildiğinde is dedektör ötmeye başlarken, termal kamera ise ekranda cihazın varlığını gösterir. Termal kamera ve dedektör ile bir km uzaklıktan bile böcek ve gizli kamera tespiti yapan uzmanlar böyleye cihazı her yere yakınlaştırmak zorunda kalmadan böcek arama ve gizli kamera tespiti yapmaktadırlar Yaptıkları ama sonucunda hangi bölgeden ya da eşyadan tepki geldiyse o bölgede fiziki arama gerçekleştirirler. Bu ne demek? Örneğin odanızda bulunan lambaderden gelen tepki sonucunda lambader en ince ayrıntısına kadar sökülür ve gizli kamera oradan çıkartılır. Ya da araba koltuğunuza yerleştirilen cihaz koltuk kumaşı yırtılarak ortaya çıkartılır. Dedektiflik mesleği ile uğraşan uzmanlar daha sonra bu cihazın nereden temin edildiği noktasında kendi araştırma yöntemlerini kullarak dururlar ve sonuca ulaşırlar. Adrese gidilidğinde ya da iritbara geçildiğinde cihazı kimin aldığı yada yerleştirdiği öğrenilir. Bu durum belgelendiği takdirde ise sizi dinleyen kişiler hakkında dava açabilir ve karşı tarafa ciddi yaptırımlar uygulatabilirsiniz.

Ancak böcek arama ve gizli kamera tespiti uygulaması için karşı taraf bir dedektiflik firması tutmuş ile kimin koyduğuna dair bilgilere ulaşmak imkansız olmasa da oldukça zorlaşacaktır. Çünkü bu işi yapan kişiler profesyonel eller ve karda yürüseler bile arkalarında iz bırakmayacak kadar usta manevralar yapan kişilerdir. Ancak Akademi Özel Dedektiflik olarak en iyisi olduğumuz için böcek ve gizli kamera tespiti yapmakta zorlanmayacak ve kimin yaptığını da en kısa sürede bulacağız.

BÖCEK TESPİTİ

Böcek tespiti konusunda uzman bir dedektif kadrosuna sahip olan Akademi Özel Dedektiflik Bürosu olarak kullanmış olduğumuz cihazlar bu alandaki son teknolojiye sahip olan cihazlardır. Hem uzman ekibi hem de uzman teknolojiyi bir araya getiren tek dedektiflik firması olarak sadece İstanbul ve civarında değil tüm Türkiye’de ve hatta talep ettiğiniz doğrultuda yaşadığınız ülke neresi olursa olsun orada sizin için hizmet vermekteyiz.

Böcek tespiti için bizi seçtiğiniz takdirde öncelikle bir gizlilik sözleşmesi imzalamaktayız. Böylece sizi takip altına alan kişi sizin bir böcek taraması yaptırdığını bilmeyecek ve biz daha işe koyulmadan böcekleri geçici süreliğine iptal edemeyecek ve yakayı ele verecektir. Bu gizlilik sözleşmesi kapsamında sadece taram yapılacağı bilgisi değil size ve kurumu ait başka hiçbir bilgi paylaşımında bulunulmayacak, üçüncü kişiler bu bilgiler doğrultusunda sizden hak talep edemeyeceklerdir. Örneğin böcek arama ve gizli kamera tespiti yaptıracağınızı öğrenen birisi böceği kimin yerleştirdiğini bildiği yalanını söyleyerek sizden para koparmaya çalışamayacak ya da ayrıcalık elde edemeyecektir. Dedektiflik firması olarak karşılıklı imzalamış bu sözleşmenin bir nüshasını size vermekte ve böylece haklarınızı koruma altına almanızı sağlamaktayız.

Sözleşme sonrasında hemen işleme başlamaktayız. Bu noktada en başta kıyafetleriniz taranacaktır. Yok artık diyebilirsiniz ama artık gömlek ve ceket düğmelerine yerleştirilebilecek kadar küçük böcekler yapılmaktadır. Kıyafetlerinizde bir cihaza rastlanmadığı takdirde aksesuarlarınız incelenecektir. Kol saati, tespih, küpe, ceket rozeti, yüzük vb. bir çok aksesuar incelemeden geçirilir. Ancak bunlarda da bir cihaza ulaşılamadığı takdirde sıra teknolojik aletlerin taramasına gelir. Bu noktada telefon, tablet, bilgisayar, oyun konsolları ve daha aklınıza gelebilecek birçok eşya böcek arama ve gizli kamera tespiti işleminden geçirilir. Dedektif olarak bu noktadan sonra ise alan taramasına geçerler. Peki bu ne demek? Evinizin salonu, yatak odası, mutfak ve çalışma odası, iş yerinizdeki makam odanız, arabanız, gittiğiniz spor salonu, spor salonunun giyinme odası..Tüm bu yerler böcek tespit edilene kadar taranır ve muhakkak sonunda da bir sonuca ulaşılır.

Böcek tespiti için kullanılan cihazların son teknoloji olması kadar cihazı kullanacak olan görevlinin de işinin ehli olması gerekmektedir. Akademi Özel Dedektiflik olarak is bu nokta çalışanlarımızı süreli olarak eğitime ve teste tabi tutmaktayız. Ayrıca dünya genelinde olan arama ve tespit çalışmalarından haberdar ederek gerek görüldüğü takdirde eğitim ve seminerlere yollanılara bu alanda en iyileri olması noktasında desteklemekteyiz. Eğitim verdiğimiz kadromuzu zaten diplomalı kişiler olarak seçerek uzman oldukları konu ile eğitim aldıkları konuyu entegre etmelerini sağlamaktayız. Böylece bilişim alanında uzman arkadaşlarımızın tarama noktasındaki bilgilerini entegre etmelerini sağlamakta ya da hukuk alanında uzman arkadaşlarımızın tarama konusundaki bilgilerini entegre etmelerini sağlamaktayız. Bilgilerin harmanalanmasında yola çıkararak da çok daha hızlı ve net bir şekilde sonuca ulaşmakta ve aranılan böceğin bulunmasını sağlamaktayız.

DİNLEME CİHAZI TESPİTİ

Dinleme cihazı tespiti için internette yapmış olduğunuz araştırmalar sonucunda bu işi uzmana ellere bırakmanız gerektiğine ikna olduğunuzu düşünerek, en iyi hizmeti Akademi Özel Dedektiflik Bürosundan alabileceğinizi belirtmek isteriz. Bu iddiamıza göstereceğimiz cevabımız ise elbetteki uzman kadromuz ve son teknoloji cihazlarımızdır. Özel dedektif olarak yapmış olduğumuz dinleme cihazı tespiti çalışmalarımızı askeri alanda yapılan çalışmaların ışık tuttuğu yolu izleyerek yaptığımızı söyleyebiliriz. Bun ek olarak dünyayı yöneten ellerin FBI, CAI gibi güçlerin dinleme cihazı tespitinde kullanmış oldukları en son yöntem ve teknolojilerin neler olduğuna dair bilgisini yakından takip ettiğmiizi ve bilgilerin doğruluğunu test ederek, gerçek olup olmadıklarını ise deneyerek öğrendiğimizi belirtebiliriz. Dinleme cihazı tespiti alanındaki bu dünya ile bu kadar içli dışlı olan Türkiye’nin tek dedektiflik firması olarak bu alandaki başarımızı başka hiçbir firmadan alamayacağınızı ise gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz.

Dinleme cihazı tespiti esnasında öncelikle hangi konu hakkında dinlendiğinizden şüphelendiğinizi bilmemiz önemli. Örneğin özel hayatınız noktasında mı yoksa iş hayatınız noktasında mı? Çünkü dinlenme alanı araştırma alanını da değiştirecektir. Bu bağlamda özel hayatınız cevabını veriyorsanız eğer dedektif arkadaşlarımız daha çok evinizde bir arama yapacaktır. Ya da cevabınız iş ise ofisinizde bir arama yapacaktır. Özel hayatınız ama eşinizle değil konu sevgilinizle ilgili bir durum ise yapmış olduğunuz bu kaçamağı kimler dinlemek istiyor ve size karşı kullanmak istiyor bilgisine ulaşmak için ise cihaz taramasını daha çok size ait özel eşyalarınızda yapacaklardır. Örneğin cep telefonu, gözlük, saat gibi. Ya da sevgilinizle buluştuğunuz belirli alanlar ( otel, ev, çiftlik evi vs.) da arama çalışması yapacaklardır.

Dinleme cihazı tespiti konusunda ele geçirilebilecek bilginin ne olduğuna dair şüphenizi biizmle paykaştığınızda ise siz istemediğiniz takdirde araştırma yaptığımızı kimse bilmeyecektir. Örneğin eşiniz sizin için bir araştırma yaptığımızdan haberdar olmayacak ve doğal olarak da konunun içeriğini merak etmeyecektir. Ya da çalışanlarınızın tarama yaptığımızdan haberi olmayacak ve cihazı onlardan birisi yerleştirmiş ise gafil avlanacaklardır. Özel dedektiflik hizmeti aldığınız takdirde tarama işlemi sizin istediğiniz tarih ve saatler arasında gerçekleştirilecektir. Örneğin tüm çalışanlarınız işi bıraktıktan sonra gece on iki de bir tarama çalışması yapılmasını talep ettiğinizde bu talebiniz kabul edilecektir. Ya da gece eşiniz evde uyurken gizlice bir tarama çalışmasının yapılmasını talep etmeniz durumunda dedektif arkadaşlarımız size yardımcı olacak ve sessizce bu işi halledeceklerdir.

Akademi Özel Dedektiflik olarak sunmuş olduğumuz tüm bu hizmetler için elimizde bulundurduğumuz faaliyet raporumuzu, maliye bakanlığına bağlı belgemizi ve İ.T.O belgemizi gösterebilir ve yasal bir işlem yaptığımızı ispat edebilir. Sizde böylece yasal bir talep içerisinde bulunduğunuzu bilerek gönül rahatlığı ile böcek arama, böcek tarama, dinleme cihazı tespiti yaptırabilir, böcek bulunduğu takdirde de kimin yerleştirdiğine dair bir başka arama başlatabilirsiniz.

 
Dedektiflik Hizmeti Verilen Ülkeler


Ödeme Seçenekleri

Akbank Axes Bonus CardFinans Deniz Finans Halk İş Maestro Master Maximum Teb Vakıfbank Visa Visa Elktro World Yapıkredi Ziraat